Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki sokat beszél, az pletykás is?

Aki sokat beszél, az pletykás is?

Figyelt kérdés
Vagy: Ismertek valakit, aki sokat beszél, de nem pletykás?

2013. jan. 1. 13:07
 1/2 anonim válasza:

Általában ez igaz, de nem feltétlenül. Én sokat beszélek, sőt, ha fáradtabb vagyok vagy túlteng az energiaszintem, akkor rengeteget :)) ...de nem másokról szoktam beszélni ilyenkor. Különböző témákat szoktunk boncolgatni, amikor beindul a beszélőkém nekem, illetve a hozzám hasonlóknak.

Ha viszont azt szeretnéd kideríteni, pletykás-e az ismerősöd/barátod(-nőd), aki sokat beszél, van rá megoldás... legalábbis én így szoktam kiszúrni őket. Megpróbálok ráfigyelni, miről beszél VELEM. Ha a kettőnk párbeszédbe gyakran merül ki abban, hogy másokról panaszkodik (ezt úgy értsd, hogy mások titkait meséli el nekem), akkor valószínűleg az én titkaim is kiderülnek, ha rá bízom őket. A kivételt ebben én ott látom, ha a pletykálással meggyanúsított illető másról mesél ugyan nekem, de csak olyasmit, ami ővele is kapcsolatos. Tehát mondjuk téged, kérdező, sokszor megbánt egy barátod, ezért eljössz hozzám, és elmondod nekem, mi bánt, mert már kénytelen vagy magadban tartani.

De a kérdésre válaszolva még egyszer: igen, van olyan, aki sokat beszél, és mégsem pletykás.

2013. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!