Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Járnátok egy olyan...

Lányok! Járnátok egy olyan férfival akinek a stílusa gengszteres úgy beszél öltözködik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:46
 1/6 cathilina ***** válasza:
LOL. Ha csalok póker közben, lelő? Vagy csak levágja a lovam fejét?
2012. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM! Az ilyen stílus agresszióval jár együtt sokszor. Egyszer követsz el egy apró hibát, pl. nincs időben kész a kaja, akkor lekever egy akkorát, hogy átrepülsz a másik szobába. Aki úgy öltözködik, úgy viselkedik, az a keménységét akarja kifejezni, nem akarja, hogy bárki is "puhánynak" nevezze. És ezt a "keménységet" alkalmazza is...
2012. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz ha én-zavarod van.
2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző kinek szólt??
2012. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pff "én-zavar" LOL
2012. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát én a 2. válaszolóval nem értek egyek. Elég felszínes a felfogásod és beskatulyázod az embereket, szerintem ez elég egyszerű jellemre vall, te pontosan az az ember vagy, aki külsőségek alapján ítélkezik...

Én pont az ellenkezőjét TAPASZTALTAM több alkalommal is, mint baráti kapcsolatok során, mint szerelmi kapcsolatban. Szerintem az esetek döntő többségében a kemény külső érzékeny szívet rejt.

Amúgy mit jelent az, ha valaki gengszteres? Az még oké, ha úgy öltözik és kinézetre gengszter benyomását kelti, de hogy "úgy beszél"...na mindegy :)

2012. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!