Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti éreztétek már így magatokat?

Ti éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

Azt hogy teljesen magányosak néha depressziósak, belülről pedig teljesen üresek,közömbösek vagytok? Az emberek pedig távolságtartóak veletek,nincsen senki aki közel állna hozzátok és olyan mintha el lennétek szigetelve szinte teljesen a külvilágtól? Ha igen akkor mit tettetek ellene és hogyan kűzdöttétek le?


Nagyon érdekelne,mert velem most ez van és úgy "érzem",hogy ez örökké így fogy maradni és soha sem fog változni...


Köszönöm!



2012. dec. 6. 21:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
4.hát sajnálom...és az ürességet Te is "érzed"?
2012. dec. 9. 22:14
 12/16 anonim ***** válasza:
igen érzem :S és félek attól hogy "örökké igy fog maradni"
2012. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Jah.....ez egy gyakori eset! Nalam igy volt ez kiskorom ota 11 eves koromig!Egyszeruen azt ereztem hogy senkinek nm vagyok semmi! Vlmi hianyzott! Mikor lattam hogy masok milyen jol erzik magukat es en csak meszirol figyelem ugy ereztem barmit megadnek hogy en is koztuk legyek! Igy 12 eves koromban elhataroztam hogy nm leszek olyan visszafogott es kimondom : "ami a szivemen az a szamon" es humorom fejlesztem! En sem vok az a megrogzott ismerkedos tipus inkabb ugy az a viszahuzodo!Elkezdtem nyitni az emberek fele, es ezt ok viszonoztak nm erdekletek mar a rossz megjegyzesek! Most ott tartojk hogy mindenfele rossz megjegyzest tudok kezelni ,olyanokat teszek amit azelott nm tettem volna es egyre tobb baratom van es ez mar csak jobb lesz ! Egyre felszabadultabb vagyok es ezt masok is eszreveszik! Jobban szeretenk es a fiuk is jobban erdeklodnek! Kulsoleg is valtozatattam!( nm sokat) de igy jobban elfogadnak az emberek! En ajanlom hogy probald meg igy mert maskepp nm lesz! Addig probalkozz mig sikerul es nezd meg hogy igy jobb lesz!
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13/13


Köszönöm a válaszod! :)


A helyzet az,hogy egész más egy 12 éves és egész más egy fiatal felnőtt.Így az én helyzetem is más.


Próbálok nyitni az emberek felé,de csak apró lépéseket teszek és mégsem jönnek közel,de nem is tudom közel engedni őket magamhoz mivel "közömbös" vagyok,nincsenek érzéseim,mint amint írtm is.


Erre a KÖZÖMBÖSSÉGRE tudnátok vmit írni?

2012. dec. 12. 18:53
 15/16 anonim válasza:
Én mindíg nyilt,barátkozós személy voltam de rájóttem hogy sok barátom csak roszba vitt engem ás inkább másokat kerestem,nekem is volt magány érzetem,de mivel hívö keresztyén vagyok Jézus Kriszus a legjobb barátom és ő mindíg itt áll melettem,így a gyülekezeti közösségben találok remek,megbízható embereket én csak azt tudom ajánlani járj egy rendes gyülekezetbe ahol hívő a lekész!
2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös:Melyik gyülekezetbe jársz? :)
2013. jan. 11. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!