Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy magatokat,...

Éreztétek már úgy magatokat, hogy csak arra vagytok jók, hogy lekiabáljanak titeket?

Figyelt kérdés
Én mostanában így érzem magam mert a családom és a barátaim állandóan kiabálnak velem. Nekik soha nem fogok megfelelni és már nem bírom ezt. Ezt nem csinálom jól, azt ne így csináljam. Sokat sírok emiatt. Már nem vagyok tini de akkor is rosszulesik ez nekem. 20/L
2012. ápr. 29. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
deháááááát miért barátkozol azzal aki lekiabál te kis szegény
2012. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én néha már csodálom Isten leleményességét, hogy minden helyzetből képes vagyok megalázottan kijönni.
2012. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem éreztem még ilyet,mert vissza magyarázok ha valami nem tetszik.
2012. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna:(Az utóbbi időben velem is ez van.A családom mindig is ilyen volt,gyerekkorom óta ez megy.De mostanában nagyon sok mindenkivel volt konfliktusom,egy számomra kedves emberrel is megszakadt a kapcsolat,igaz,új ismeretség volt,de azért hiányzik.A másik barátommal is összebalhéztam.Úgyhogy most itt kuksolok a szobámban egyedül,mert nem tudom,hogy így keressem e,nem akarok megint balhézni.A mamámmal is összevesztem mostanában elég sokszor.Úgyhogy csupa veszekedés az életem nekem is,üdv a klubban.
2012. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veled lehet baj, hanem az ő idegeikkel.Xard le őket és keress kedvesebb társaságot magadnak, amíg lecsillapszanak.
2012. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok kapcsolatot azokkal az emberekkel, akik számomra kellemetlenek. Ha családtag, akkor sem.
2012. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ordíts hangosabban mint a másik és nyertél.
2012. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!