Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti éreztétek már így magatokat?

Ti éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

Azt hogy teljesen magányosak néha depressziósak, belülről pedig teljesen üresek,közömbösek vagytok? Az emberek pedig távolságtartóak veletek,nincsen senki aki közel állna hozzátok és olyan mintha el lennétek szigetelve szinte teljesen a külvilágtól? Ha igen akkor mit tettetek ellene és hogyan kűzdöttétek le?


Nagyon érdekelne,mert velem most ez van és úgy "érzem",hogy ez örökké így fogy maradni és soha sem fog változni...


Köszönöm!



2012. dec. 6. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig próbálkoztam barátkozni, ismerkedni, de meguntam a sorozatos melléfogásokat, kamu-, érdek embereket. Így már nem érdekel a dolog, ha valaki akar valamit, az majd jön és ki is nyilvánítja azt felém.

Ha van valami számomra (tényleg) érdekes dolog/esemény arra elmegyek egyedül.

Majd lesz valami.

2012. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
már bocs,de ez nem egészen ide tartozik...én tanácsokat várok!
2012. dec. 6. 21:48
 3/16 M@x ***** válasza:
54%
Ne röhögj ki, de ismerkedj: Gyakorin, Chatrouletten, Hotdog chaten, (jöhet a röhögéééés) (és vége) Nekem mindhárom helyről van nagyon komoly ismerősöm... Chatroulettről lassan egy év lesz, Gyakoriról már másfél, Hotdogról nincs túl meghatározó... De nyugi :D
2012. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
minden nap így érzem magam délelőtt a suliban :S igazából mindenkivel távolságtartó vagyok ez a baj...
2012. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

utolso:es Te csak a suliban erzed igy magad,vagy am is?


irjatok minnel tobben!erdekelne h a belso uresseget hogyan lehetne legzozni...

2012. dec. 7. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) nem tudom hány éves vagy. Én éreztem magam így. Bár az annyiban volt más hogy volt aki mellettem álljon csak épp kilométerekre tőlem és a kapcsolatot sem tudtam vele tartani.. na mind1 . a lényeg hogy én sem tudtam mit tegyek és néha a saját gondolataim idegesítettek és úgy éreztem muszály valakivel beszélnem vagy felrobban bennem a sok információ és megválaszolatlan kérdés. Most visszanézve, bennem volt a hiba. ha távolságtartó vagy akkor ők is azok lesznek felé. mosolyogj, majd várd a reakciókat. Aztán kezdj el beszélgetni. Kedves gesztusokat és bókokat tenni. és meglátod mindenki máshogy fog ohzzád állni:D
2012. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
legutolsó: köszönöm szépen. :) bár igyekszem kedves lenni a környezetemmel,de vhogy pszichésen nem tudok közel lenni/állni hozzájuk,ha érted mire gondolok. és Te mit tettél,h ez elmúljon?te is érezted belülről a nagy ürességet,közömbösséget? :O
2012. dec. 8. 17:00
 8/16 anonim válasza:
Én pontosan ezt érzem most :/ Az iskolában és itthon is..Nem tudom mit csináljak..úgy érzem senki nem akar velem barátkozni..Pedig nagyon kéne egy barát mer már az agyamra megy a magány és ugy érzem szépen lassan felfal :s szoval nagyon megértelek :'( És engem is érdekelne hogyan másszak ki ebből:P
2012. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
megnyugtat,h legalább nem vagyok egyedül...na de Te is érzed azt a belső ürességet amiről beszéltem?
2012. dec. 9. 18:30
 10/16 anonim ***** válasza:
4.vagyok , inkább csak a suliban :S szerencsére délután velem van az ikertesom :)mellette nem érzem magam egyedül, de legbelül érzem hogy muszáj változnom mert Így egy csomó jóból kimaradok a suliban : \ ,
2012. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!