Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandó idegesség, miért van ez?

Állandó idegesség, miért van ez?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30 éves,mégis,ha valamit el kell intéznem,hivatalos ügyet,vagy egy sima orvosi vizsgálatra megyek,nagyon izgulok,elvörösödök,szaporán ver a szívem,elmegy a hangom,zavart leszek,stb.

nagyon kellemetlen,hogyan tudnék megszabadulni ettő az érzéstől?



2012. nov. 20. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj evvel pszichológushoz, valamitől szorongsz. Nagyon nem normális ez.
2012. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól félsz, h elszúrsz valamit.:)

Túl komolyan gondolod ezeket a dolgokat, tereld másra a gondolataidat, amíg várakozol, csak nyugodtan.

Esetleg alkalmazz jóga gyakorlatokat, orrodon 5 másodpercig szívd be a levegőt majd a szádon szépen lassan ki kb 10 másodperc alatt, ezt megismétled 3x, persze idővel már annyira alapnak veszed az egészet, hogy nem kell ezt csinálnod.:)


Remélem tudtam segíteni.


17/f

2012. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy sajnos.Rágörcsölsz mindenre.Nem szabad!

Én is az voltam,de meggyógyultam.Gondolj csak bele? :) Éled az életed és minden rendben van! :) Nincs semmi baj.Ami veled történik az a feletted uralkodó szorongás.Győzd le!Megszülettél anno,felnőttél,szeretnek téged sokan,a család és igaz barátok.Biztos hogy van tehetséged is valamihez,ebben hinni kell.Egyszerűen csak mosolyogj,nekem mindig ezt mondták, egyszerűen csak azért mert nincs miért szomorkodnom,görcsölnöm,egyszerűen csak azért mert élek! :) Ha belegondolsz,nagyon jó érzéssel tölt el, fel a fejjel!Ha orvosi vizsgálatra mész,akkor ne izgulj, te is tudod hogy miért mész be,és az orvos is tudja hogy mi a dolga! :) Ezért élünk,hogy kommunikáljunk egymással,akár bajban akár jóban!

2012. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!