Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha ideges vagyok?

Mit csináljak ha ideges vagyok?

Figyelt kérdés
éppen szétrobbanok olyan mérges, és csalódott vagyok, de azon kívül hogy ordít a zene, azon kívül nem tudom mit csináljak... ti mit szoktatok ilyenkor tenni? legszívesebben pofánerném az illetőt aki miatt mérges vagyok, de nem tehetem.. mit tesztek ha idegesek vagytok?

2012. okt. 8. 18:14
 1/6 chrishu ***** válasza:
76%

Egyszer voltam nagyon ideges...

Szerintem ne utánozz...

A lényeg: 3 lábujjam eltört

2012. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:OOOOO najó, annyira azért nem vagyok ideges, hogy a saját testi épségemet kockára tegyem ;) de valami, amivel levezethetem a feszültséget?
2012. okt. 8. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én 3 dolgot csinálok:

1. Valami puhát (pl párna) püfölök.

2. Fejben elkezdek dühöngeni, de nagyon durván, ettől agyilag lefáradok, és végül lenyugszom.

3. Nyújtok (nagyon ellazít, és nyugtató)

2012. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én kb 2 hete nagyon összevesztem anyával, aztán hazajött apa és meglátta, hogy anya sír...meg én is persze...

Ezután odajött és elkezdett velem ordibálni, meg sem hallgatta mi volt, mi történt...

Erre persze én próbáltam szóhoz jutni, de nem jártam sikerrel...Aztán azt mondta apa, hogy akkor egész héten menjek busszal...(3 órára van a sulim az otthonomtól és azon a héten pont sok dogám volt) így elég ideges lettem ...

Csak az járt a fejemben, hogy mennyire igazságtalan velem apa, meg sem hallgat és ebből nem jöhetek ki jól...ők a szüleim, tőlük függök...(amúgy jó a kapcsolatunk, csak akkor anya elég sokat ivott, mert sok problémája volt és ezen vesztünk össze..a fejéhez vágtam, hogy nem kéne tönkre tennie magát stb....persze ő próbált mentegetőzni..na mind1..nem is ez a lényeg)...


Szóval teljesen elborított a méreg, berohantam a szobámba, becsaptam az ajtót és belerúgtam egy nagyot a szekrényemben idegességemben,...persze közben mindenfélét mormogtam az orrom alatt, hogy " ezt nem hiszem el, és még én kapok büntetést..."...meg persze pár csúnya szó is kiszaladt...


Aztán leültem a székbe, magamban még fortyogtam kicsit aztán bekapcsoltam egy lassú zenét, ami az egyik kedvencem...ittam egy pohár üdítőt és éreztem, hogy kezdek lenyugodni...

(Csak hogy befejezzem a sztorit, azon a héten mehettem gyalog, 1 órával naponta korábban keltem, majd megbeszéltük az ügyet és igazat adtak nekem a szülők is:))


Szóval nálam ami bevált:

-zene

-ivás

-orrfújás

-orrom alatt motyogva kiadom magamból a dühömet

-szorongatok valamit..


és akkor még nem vagyok egy dühöngő típus...:D

17/L

2012. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, persze mára már elszállt a dühöm, de ha visszagondolok a dologra még ideges leszek :DD a jövőben majd ezeket kipróbálom ha ilyen helyzetbe kerülök, zöld kéz ment mindenkinek :)))
2012. okt. 9. 17:01
 6/6 anonim válasza:
78%
Én is így voltam ma csak az illető aki miatt ideges voltam közel lakik és beszólt nekem akkor amikor edzeni mentem úgyhogy az utca közepén vertem meg :D most már nyugodt vagyok !
2016. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!