Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha nagyin...

Mit csináljak, ha nagyin ideges vagyok? 14/L

Figyelt kérdés
általában ha ideges vagyok csak magamban tartom semmit sem csinálok,pedig megorulok az idegtol,vagy néha fogok egy kést és vagdosom magam,mert ez megnyugtat,de tudom,hogy nem kellen ezt csinálnom.amugy nagyon hamar felidegeskedek,még akkor is ha itt olvasok hulye kérdéseket amire mi nem is tudhatjuk a választ,meg akármi.a fájdalom megtud nyugtatni,de nem akarom ezt a megoldást használni,de rettenetesen ideges vagyok.
2012. ápr. 7. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj pszichiáterhez, mert nem vagy normális! És ezt most mindenféle rosszindulat nélkül mondom.


Amúgy meg: sportolj valamit, ott le tudod vezetni a feszültséget. Ha pedig ideges leszel, akkor hallgass valami pörgős zenét, és tombolj rá. Csapkodd a párnákat, "verd meg őket". Ordíts (persze csak ha olyan helyen vagy :D). Aztán próbálj lenyugodni. Ülj le, csukd be a szemed, esetleg hallgass valami megnyugtató zenét, és gondolj olyan dolgokra, amiket szeretsz, és sz*rd le azt, amin idegeskedtél.

2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már járok pszichiáterhez és aztmondta nincs semmi bajom.amugy tombolni nem igazán tudok,ha anyámék itthon vannak
2012. ápr. 7. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Mert a segít levezetni... Én évekig gyújtöttem magamban a dühöt, mindent lenyeltem, aztán egyszer nembírtam, és valaki beszóld, óriási bunyó volt, azóta rendszeresen fallabdázok, és akkor kiadok mindent, plussz én ha meghallgatok valami zúzós zenét, attól jobban érzem magam.
2012. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem sportolok csak tesin teniszezek,futok.
2012. ápr. 7. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
én skrillex számokat ajánlok..pl.: http://www.youtube.com/watch?v=cR2XilcGYOo&ob=av2e elégjó.:$$$ szóval max hangerő és üsd a párnát a falat a földet ÜSD ÜSD ÜSD.! törj össze néhány poharat/tányért. de ne vágdosd magad csak egyszerűen TOMBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLJ.!
2012. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de írtam már,hogy nem tomolhatok,meg amugy sem fogok osszetorni semmit.
2012. ápr. 7. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
mit szeretsz a legjobban csinálni? Probálkozz azzal, mikor érzed, hogy közelek a dühfene.
2012. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ülj le,és koncentrálj a légzésedre.Vagy egyél zellert,az is nyugtató hatású. Meg én volt,hogy újságot/szórólapot rágtam szét utcán.Hülyének néztek,de kitűnően le lehet vezetni a feszültséget vele. Próbáld meg,ha nem sikerül,akkor szakembertől kérj tanácsot...
2012. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pacsi ***** válasza:

én nem ajánlom, hogy kitombold a dühöd.

személy szerint utálom, ha valaki vörös fejjel csapkod meg kiabál amikor ideges. Az ilyen ember egyszerűen elveszti a kontrollt saját maga felett, nem gondolkodik, nem tudja mit csinál. Ilyenkor egy másik ember lesz és olyan dolgokat csinál amit később megbán. Nem értem, hogy értelmes emberek hogy kerülhetnek olyan állapotban, hogy leblokkol az agyuk és képtelenek gondolkodni. Ez kizárólag az önuralmon múlik.

Ha tárgyakon töltöd ki a haragod, akkor lehet hogy megszokod, később pedig már embereken fogod levezetni, olyan embereken, akiknek semmi közük a problémádhoz. Nagyon sz@r lesz nekik.

Régen én is csapkodós voltam, aztán rájöttem, hogy semmi értelme.

Ha mérges vagy inkább fuss, vagy valahogy úgy vezesd le, amivel nem ártasz a környezetednek.

2012. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igyál xd jo nem figyelj gondold át a jóoldalát egy jó zene kközben és relaxálj ha ez nem megy fuss egy nagyot vagy ha ez se akkor menj üvölteni egy dombra
2021. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!