Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy lenyugodjak?

Mit csináljak, hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés
Sokszor leszek ideges ,egyszer pl. nem tudtam valamit megcsinálni és elkezdtem tiszta erőből ütni a kezemet,de legtöbbször az van ,hogy elkezdek bőgni .Nem tudom miért de másképp nem bírom ,ma pl . el akartam törni a kezem .Ha valaki beszól ,akkor megverem,behúzok neki ,meg rúgom ... Ez már nagyon idegesít főleg ,hogy lány vagyok . Mit csináljak ,hogy lenyugodjak? 12/L

2012. aug. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben meglátogatnék egy pszichológust és tanulnék a stresszkezelési lehetőségekről. Amit most elmondasz,nem normális dolog. Le kell tudnod vezetni a feszültséget, mert egyrészt fizikailag veszélyes, amit csinálsz, még ha fel sem fogod, akkor is, felnőtt korban, de már tizenévesen is bíróság elé kerülhetsz, ha azt ütöd, aki felhúzott. Veszélyes játék ez, nem poén!


Írd be a google-be: stresszkezelő tréning serdülőknek

2012. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 17. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon unatkozol?

Szerintem foglald el magadat valami olyan tevékenységgel ami érdekel, vagy hasznos tennivalóval ami segít a családodnak.

Kirándulj, sportolj, és hidd el meg fogsz nyugodni. Az okoz feszültséget benned hogy nem találod a helyed a környezetedben. Próbáld meg hasznossá tenni a napjaidat, készíts tervet, mit fogsz csinálni a következő napon ami maradandó jó emléket ad a tanévben is ha rá vissza gondolsz majd. Sajnos a te korodban ezek a "tünetek" sokaknál jelentkeznek de hidd el megfelelő napi beosztással ezek kezelhetőek. Hasznos a jövődre nézve is mert meg tanulod mik a fontosak és mi ami ráér. Mi a szórakozás és mi a munka=kötelesség...-tanulás.

Sok sikert a változáshoz!

2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

valami más problémád van + elég kevés önbizalmad, ez ellen próbálsz kézzel-lábbal harcolni. gondolj bele, van valami, ami nagyon bánt? (vagy valaki) általában kudarcélmények sorozata vezet odáig, h az ember azon is kiborul, ha kiejt vmit a kezéből. az agresszió pedig a pánik következménye: rettegsz attól, h kicsúszik a talaj a lábad alól, és védtelen, kiszolgáltatott leszel. no meg kompenzálás is: valahol mélyen úgy érzed, gyenge, erőtlen és képtelen vagy, ami valószínűleg nem igaz, csak egy (v több) csalódást nem tudsz földolgozni.


egy egyszerű iskolapszichológus is sokat segíthet. de az is lehet, h elég, ha magadba szállsz egy kicsit és megtalálod a probléma forrását.

2012. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rivotril XanaX
2012. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!