Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már beteges? Fogalmam...

Ez már beteges? Fogalmam sincs, hogy i van velem.

Figyelt kérdés

Már elég sok ideje nem akarok emberek közt lenni, és egyszerűen nem bírom ki a tömeget. Nagy mértékű undorom van, és csak neten tartom mindenkivel a kapcsolatot. Édesanyámat sem igazán tűröm meg, minimum néhány embert...

Nagyobb társaságban sose szeretek lenni, elhúzódom, és kihagyom. Nem csatlakozom bele a beszélgetésbe. Ez... beteges vagy... csak velem van a baj?


2009. aug. 13. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy kicsit én is ilyen vagyok és úgy gondolom h. nem velem a baj hanem a többi emberrel,bár én a barátaimmal találkozom de szórakozni szinte soha nem megyek.Szóval szerintem én normális vagyok úgyhogy Te is:)
2009. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy: antiszociális.
2009. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát... sokan mondják rám hogy az vagyok... és köszönöm a válaszokat ^^
2009. aug. 13. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ez sokmindent befolyásol :)

Előfordulhat, hogy ez csak az életed egy korszaka, azzal nincs baj.

Az sem baj, ha nem szereted a bulikat. Az viszont oltári gáz, hogy Anyukád is "idegesít"...

Ha a neten tartod a kapcsolatot az ismerőseiddel, akkor ezek szerint valamilyen szinten szükséged van rájuk (szóval még van remény) :)

Arra gondoltam, hogy lehet, hogy nem is antiszociális vagy, hanem netfüggő, és egyszerűen lusti?

Nézz magadba, és gondolkodj el: elégedett vagy így az életeddel? Ha igen, akkor csak a Anyukáddal való kapcsolatodat rendezd. Az embereket utálod és azért ülsz inkább a net előtt, vagy a netet imádod, és azért kerüld az embereket?

Legyél őszinte magadhoz, és ha azt érzed, hogy jobb is lehetne (vagy több is lehetnél), akkor kezdj hozzá a változtatáshoz :)

2009. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek:

15 leszek, egyáltalán nem vagyok netfüggő, és nem igazán örülök, hogy mindig ide ülök. Ez már megszokás... Igen, kicsit lusta vagyok, persze... néha-néha beszélek pár személlyel de... egyáltalán nem vélem úgy, hogy bármi szükségem lenne rájuk... Semmi értelmét nem látom. Csak vannak. Oké, elhülyülök velük... -emellett sose érzem magam jól mellette-

Hát... az életem egyáltalán nem jó így. Örülök, ha van anyukám... De fogalmam sincs hogy hol kezdhetném a változást.

2009. aug. 14. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

"De fogalmam sincs hogy hol kezdhetném a változást."


Már el is kezdted. Azzal, hogy felvetetted ezt a kérdést. Változó korban vagy. Majd kialakul. Ha mégsem megy magától, kérj segítséget! Az jó. Nem ciki. Most nem feltétlenül gondolok szakértői segítségre. Hanem olyanoktól, akik tapasztaltabbak, akikben megbízol. Ha vannak ilyenek.

2009. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most azt hittem ezt a kérdést én irtam... :S ugyanebben a cipőben járok :S :/ már vagy 1éve.
2009. aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm... köszönöm a tanácsokat... Bár, nem igen hinném, hogy a környezetben lenne olyan személy, aki ezt mind kezelni tudná... Mostanában viszont alakulgatnak a dolgok... csak nehezen...
2009. aug. 15. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!