Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos egy nagyon szar osztályba járok, ahol beszólnak mindenkinek akinek nem cső, vagy normál gatyája van. Van egy új srác, akinek bőbb a gatyája mint az átlagnak, és pofázás megy állandón hogy gengszter meg ilyenek. Magyarul gúnyolják. Én már 4 éve velük vagyok a kezdettől. Nos mivel én is a rap zenét hallgatom, és most vettem magamnak egy bőgatyát, persze nem túl bőt hanem olyan átlag bőgatyát. Szerintetek, be fognak nekem szólni, és rámuszítják az egész sulit? (tudják az elejétől, hogy rap zenét hallgatok, eddig nem szóltak semmit, de a gatyára?)


Kérem mellőzzétek a hülye válaszokat, ez nekem nagyon fontos lenne.



2012. nov. 3. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még mielőtt valaki beírja, nem nem csinálok szilvás buktát! :D
2012. nov. 3. 18:41
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel. Ha pedig cikiznek szard le őket megasról! Elvégre nem mondhatják meg, hogy mit vegyél fel. És ha eddig nem piszkáltak, akkor szerintem ezután sem fognak. De azért várd meg mások véleményét is. :)
2012. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan, és vállald fel magad benne. Mások a hajadat fogják majd kritizálni, vagy a kabátodat...

Ne mások mondják meg milyen legyél.

2012. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz nekem szilvásbuktát?
2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kritizálni anélkül is kritizálnak elhiheted nekem.De ha Te szeretnél ilyet hordani akkor legalább ne gúnyolj miatta másokat.Mindenkinek megvan a maga stílusa, és megvan a joga hozzá hogy felvállalja.Am meg csinálj pálinkát.
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Relikvia ***** válasza:
Minden fele keppen vedd fol! Enis igy voltam...azar suli total gaz osztaly csak a rappben eltem ki.magam h ki irtam magambol a dolgokat erot adtak s egyre vaddabul oltoztem dbokra szakadt nadrag. Ami 3x nagyobb ram 3x nagyobb polo mindenem logott minden ha valaki.be szolt nem erdekelt nem vettem fol...mert en magamat igy fogadtam el es senkinek semmi koze hozza mit miert csinalssz es a falydalom erot ad :)) es igy tudtam oda hol most vagyok el juttnih:)) es meg mindig tolom. Rappet ezerel :)
2012. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!