Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy annyira...

Voltatok már úgy, hogy annyira össze voltatok zavarodva, hogy azt sem tudtátok hogy kik vagytok, mik vagytok, mit szerettek, stb?

Figyelt kérdés
Velem ez a helyzet. Ami régen 1000% biztos volt rólam, még az is megkérdőjeleződött.. nem tudom, hogy amik fontosak voltak nekem, azok tényleg fontosak-e, és teljes káoszban vagyok, és minden teljesen zavaros, és kétségbe vagyok esve. Lehet hogy ez most így hülyén hangzik, de ha volt valaki hasonló élethelyzetben, és tudna tanácsot adni, megköszönném.
2009. aug. 6. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

igen,voltam.

szerelmes voltam,és amikor a fiú dobott,mert nem engedtem meg 12 éves létemre hogy lefektessen,(nos igen...)

szóval akkor olyan lelki állapotba kerültem,hogy nagoynrossz volt.de ami a legviccesebb hogy most 15 vagyok,és még mindig nem léptem túl,nemtduom veled mi történt,de hiddel,idő kérdése és tulleszel rajta...

sokmindennel próbálkoztam,például írtam listát hogy miaz ami fontos meg mi az ami nem, volt amikor szerelmes filmeket néztem az ágyban egész nap,vagy amikor leírtam az életem,naplót kezdtem vezetni,verseket írtam,ezek mind segítettek egy kicsit,vagy menj el pszihológushoz,és mond el mitérzel,énis járok már két éve :)

szóval sok sikert!

2009. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi idős vagy. Kamaszkorban ez szinten mindenkire jellemző, de vannak, akik észre sem veszik magukkal, mert annyira magukkal ragadják az események, az élet.

Ha ragaszkodsz bizonyos elvekhez, amiket fenntarthatatlannak tartasz, az is okoshat morális/erkölcsi válságot.

Keresed a helyed, majd megtalálod, idő kérdése, türelem, pont.

2009. aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!