Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ti is voltatok...

Mit tegyek? Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség, de teljesen belezúgtam egy nem létező személybe. Ez velem sajnos rendszeresen megtörténik. Egyszerűen nem tehetek róla.

Ezzel csak én vagyok így, vagy veletek is volt már ilyesmi? Hogy lehet ezt elkerülni?

Vagyis, igazából nem akarom elkerülni, mert jó érzés. De ez egészséges, normális egyáltalán? Most mit csináljak?


2011. szept. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kifejtenéd bővebben, szóval hogyan zúgtál bele? Egy álomképbe, vagy egy híres zenészbe?

Amíh van /volt párkapcsolatod addig normális ha párkapcsoalt helyett ilyen képzelt személyekbe habarodsz bele, az nem a legszerencsésebb. Egyébként kor/nem?

2011. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy film karakterébe. Volt már barátom, és akkor is előfordult ilyesmi, amg jártunk, utána is, de előtte is.


15/L

2011. szept. 24. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Még kinőheted.:) Bajosabb és gyakoribb, amikor egy létező emberbe képzelünk olyan tulajdonságokat, amik nincsenek is benne.

Hidd el, egészen másmilyen az a szerelem, amikor létező ember létező értékeit szereted. Talán csak amolyan érzelmi szárnypróbálgatás a részedről, elég fiatal avgy még. Nem annyira nagy baj, csak ne vegye el az eszed. :)

2011. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Légyszi áruld el kibe, nagyon kíváncsi vagyok :D


Amúgy szerintem kicsit beteg, de nem perverz, szóval én is szerlmes voltam egykore a 24-ből Chloe O'brian-ba:


[link]


25/F

2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én elmondhatom neked hogy van egy meg nem jelent könyv amibe van egy szereplő na és ha az létezne tuti belezúgnék de mivel tudom hogy nem valódi, szeretek álmodozni de azért két lábbal állok a földön és ami nem lehet azt tudom hogy nem lehet
2011. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én is tudom, csak... én azért a föld felett járok néha.
2011. szept. 26. 21:04
 7/7 wartburg353s válasza:
Semmi gond ezzel, az ideális pasit keresed. Majd, ha találsz egy létezőt, aki ténylég érdekel, elmúlnak ezek a dolgok. Majdnem mindenkinek volt ilyen szerintem.
2011. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!