Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? A menstruációm késik vagy 20 napja ha nem több.. Össze vagyok zavarodva, minden olyan fura.

Figyelt kérdés
Nem kritikát kérek hanem segítséget.17 éves lány vagyok.A menstuávióm késik vagy 20 napja ha nem több.Az elmúlt 10napban csináltam 3 tesztet és mind a 3 negatív lett.Ilyen ritkán van nem igaz?????Tünetem egyetlen egyszer volt amikor arra ébredtem h szédülök és egy kicsit hányingerem volt.Azóta szedek B vitamint és semmi.Lehetek így 3negatív után és egyetlen regeli tünet mellett terhes?Ha nem biztos akkor mi lehet még a bajom?
2009. jún. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nagyon gyorsan felkeresnék egy nődokit, aki megválaszolná azokat a kérdéseket, amik most téged aggasztanak. Ne halogasd, mert lehet nagyobb a baj, mint gondolnád. Nem megijeszteni akarlak, csak ugye évenként egyszer nem árt elmenni a dokihoz.
2009. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem biztos nem vagy terhes nyugi.

3 teszt nem hazudik,de ha nagyon meg akarsz nyugodni nődoki.

Lehet attol szédültél meg merr hirtelen keltél esetleg alacsony a cukrod vagy a vérnyomásod,de lehet egyéb is.

És sztem azért késett a mensid mert nem állt be rendesen mivel még fiatal vagy.volt már ilyen hogy ennyit késett?

De lehet hormonális probléma is.

Sztem menj el dokihoz mond el neki mi a probléma meg fogjátok oldani ha meg nincs mit megoldani megnyugszol és nem leszel ideges.De ne idegeskedj 3 - teszt utánn kizárt hogy terhes légy.

2009. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy nem menstruálsz sok oka lehet. Hormonális probléma, peteérés elmaradása, fogyókúra stbstb. Szerintem is keress fel dokit, mert nem valószínű ugyan, hogy terhes vagy, de más bajod még lehet.
2009. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is voltam már ilyen helyzetben, sőt nekem még a nőgyógyász is azt mondta, hogy valószínűleg baba van a dologban mert még a méhem is meg volt nagyobbodva, de ultrahangon kiderült, hogy nincs baba. Csak kimaradt egy menzesz, azóta is megjön napra pontosan. Hormonális dolog, kiválthatja stressz, vizsgadrukk. (Nem volt fontos vizsgád a hetekben amiért nagyon izgultál??) Simán előfordulhat. Ha 20 nap után a teszt negatív, szerintem biztos nem vagy terhes.Én a helyedben megvárnám hogy nem maradt-e ki egy menzi.De ha nem jön meg akkor menj el orvoshoz.
2009. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonprobléma is okozhat rosszullétet és mensi elmaradást is!Ha esteleg felfáztál vagy idegeskedsz az is befolyásolhat!A három teszt közül már ennyi idő után kellett volna legalább egy +nak lenni terhesség esetén mert o.k.,hogy nem mindenkinek termelődik egyformán a hcg de majd 20 nappal mensi elmaradás után már kellene annyi hcg-nek lenni amit mutat a teszt!Valószínű valami más gond van de orvoshoz menj el mert ő tudja megmondani pontosan mi és orvosolni!!!
2009. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ilyen.Korán érő típus vagyok,menstruálok már 5 éve.Igen volt az utobbi fél évben ilyen h sokat késik de nem ennyit.Nem fogyókúrázok sőt...20 kg felesleg van rajtam nem tudom h ez befolyásolhatja-e mert régebben nem volt ilyen... :(
2009. jún. 2. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
A 20 kg felesleg is hormon gondra utalhat és mindenképpen menj dokihoz!Gyógyszerekkel azon is tudnak segíteni és te is megnyugszol!!!
2009. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idős körömba ugyan ez volt.Állndóan késett minden hónapba a mensim,Volt hogy 2 hetet vagy többet is.Minden hónapba terhesnek hitem magam
2009. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!