Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok mi számít...

Mit gondoltok mi számít tökéletes életnek?

Figyelt kérdés

Korotokat nemeteket írjátok.

Én elértem amiről álmodtam a gyerekkorom vidám volt ahogy a tini korom is aztán elmentem főiskolára 20évesen megismerkedtem a barátommal 21évesen volt az eljegyzésünk 22évesen házasodtunk össze én akkor 3hós terhes voltam most 24éves vagyok van egy 2éves kisfiam Levente boldog vagyok a párommal aki 26éves személyi edző én kozmetikusként fogok dolgozni ha Levi 3éves lesz Budán lakunk egy lakásban ami tök jó kertes részben van és jövőre kertes házba költözünk amikor megépül szeretnék még egy kislányt is két éven belül és talán mindent leírtam írjátok ti is le milyen az életetek vagy milyenről álmodtatok?


2009. aug. 4. 15:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs lemarad: 20/F
2009. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!