Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nagyon-nagyon...

Mit tegyek, ha nagyon-nagyon lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de na. Nagyon kevés dolog érdekel, és azokhoz sem kell mozogni, és egy helyben meg lehet csinálni (rajzolás, anime nézés, gépezés stb). A suliba mindig utolsó pillanatban érek be, mert nincs erőm felkelni, bárhogy próbálok. Tesin is úgy érzem, hogy mindjárt össze esek, nincs se kedvem se energiám hozzá. Órán is aludtam már el elég sokszor és néha még a tollat fogni is nehezemre esik xD De úgy érzem, ez nagyon nem normális. Semmit nem sportolok, nem tudom rászánni magam a mozgásra. Hétvégén általában délutánig alszom. Szoktam eljárni barátnőkkel vásárolni, meg hülyülni, de nincs semmi célom, vagy álmom. Az egész életem unalmas ._.

(am nem vagyok elhízva, ezt csak mondom)


2012. szept. 30. 21:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Már nincs itt egy lusta sem :(
2023. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Lusták írni.
2023. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!