Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyunk manapság ilyenek...

Miért vagyunk manapság ilyenek, mi, fiatalok?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, hogy manapság miért iszunk hétvégente 15-16-17 évesen, gyerekként? Mi történt a generációval és mi vitt rá minket erre, hogy ez menő legyen? Nem tagadom, hogy hétvégente iszok, nem is keveset, de miért van az, hogy egész héten arra várok, hogy végre újra megeredjen a nyelvem. Vagy mindig is ilyen volt a világ? Csak nekünk hazudnak a felnőttek?

2012. szept. 26. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

persze, minden alkoholista ezt mondja hogy nem az, csak mert nem naponta iszik és nem olcsó piát... ez is alkoholizmus.

és a többi élvezeti cikkel is így van, 1-2 kipróbálás alkalom, a többi már szokás. legfeljebb az alkoholra lehet azt mondani hogy nem káros ha havonta megiszol 1 sört, de ilyen sincs nagyon. ha elolvasod újból a kérdésed figyelmesen, és őszinte vagy magaddal, felismered a soraid közt az alkoholistát.

2012. szept. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az vagyok, igen!:D Bocsi, de ezt akárhogy is akarom se tudom beismerni. Apum talán alkoholista, de még rá se mondanám biztosan.
2012. szept. 30. 10:50
 13/15 anonim ***** válasza:

persze, mert te is iszol. ha majd leszoksz róla, észreveszed az alkoholistát abban is aki csak hetente "lazítgat".

és akkor veszed észre, hogy leszoktál, amikor már nem kell pia ahhoz, hogy jól érezd magad, mert tisztában vagy a káros hatásaival.


a legtöbb mai fiatal nem akarja elhinni, hogy káros, vagy nem is érdekli őket a kár, mert nincsenek terveik a jövőre, nem érdekli őket a jövő. hogy miért, azt most lényegtelen. mindenki a maga tudásával próbálja boldoggá tenni magát.

2012. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy hétvégente szórakozok, igen is tanulok mellette nagyon sokat, aminek meg van a gyümölcse. Nem értem látatlanba miért kell ilyeneket feltételezgetned rólam. Mindegy is, nem foglalkozok ilyenekkel, de azért kicsit erősnek tartom az alkoholista kifejezést, meg hogy nem érdekel a jövőm... mert igenis nekem ez nagyon fontos.

De eltértünk a témától, nem arra voltam kiváncsi, hogy mindenféle netes szakértő azt mondja rám, hogy alkoholista vagyok. Köszönöm a diagnózist, lehet megyek elvonóra...-.-

2012. szept. 30. 16:56
 15/15 anonim ***** válasza:

csináljátok nyugodtan, a gyerekeitek sokkal durvábban fogják tolni! ez már biztos ..... 10 év alatt megváltozik teljesen a világ, és nézz körbe... a rossz irányba, tehát szar lesz neked :D

:) temetheted a saját gyerekeidet vagy mehetsz látogatóba a börtönbe, vagy rád vár ez, nem akarlak én lebaszzni de mire ő ekkora lesz, akkorra már nagyon durva lesz minden, tehát pár éve még ennyire nem volt .... basszás! na :D

17 éves fiú vagyok, és lám..->soha nem ittam, nem tudom milyen részegnek lenni, és élek!

2012. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!