Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon furán néznék ki cosplay...

Nagyon furán néznék ki cosplayben?

Figyelt kérdés

Animések légyszi segítseteek~ :( Elég khm.. Erős testalkatú vagyok, de cosplayezni szeretnék. Nem ilyen villantós meg has-mell-fenék kivan ruhára gondoltam, Mio Akiyama lennék a K-ON-ból a fekete rucijában. Ilyen:

[link]


Interneten elég sok olyan képet látok hogy "we don't need fat cosplayers" meg hasonlók. Nem lötyögő hájas duci vagyok, inkább csak amolyan molett. Igazából még a hasam is laposnak mondható, csakhát "nagyobb" kiadású vagyok mint a vékony emberkék. xD szerintetek kéne cosplayeznem vagy sem? Eddig csak ez tartott vissza és régóta szeretnék cosplayezni mert szeretek varrni meg minden.



2012. szept. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Mutass képet, hogy kb milyen az alakod (nem is kell, hogy te legyél rajta, csak egy kép a netről)

2.) Szerintem ez a ruha jól állna egy kicsit ducibb lányon is =)


Láttam már olyan cp-st, aki ducibb volt és mégis jól állt rajta a ruha, de a lényeg hogy jól érezd magad benne és sz*rd le az irigyek véleményét ;D

2012. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, igazából egyedi alakom van xD a lábaim és a melleim nagyok, darázsderék, széles csípő, viszonylag lapos has. Próbáltam interneten keresni hasonlót, de nem találok ><" szóval nem vagyok farönk se, a ruha meg igazából kész is van, csak amikor felveszem mindig eszembe jut hogy interneten még a kicsit duci cp-seket is leszólják, hát akkor rajtam egész Budapest röhögni fog. TwT meg akárhogy varrom meg, folyton "buggyol", azaz felcsúszik a hájamoooon~ :'( nem tudom, lehet ha elmennék benne itthonról conra, már a buszon megbánnám :(
2012. szept. 19. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

A Cosplay faj,nem és alkat független,ha jól érzed magad, csináld. Mindamellet,nem köt eskű,a pontos betartáshoz át is szabhatod,hogy jobban illjen hozzád,ha az a gond. Az internetes vicceket meg nem kell komolyan venni. Mindenesetre,mehetsz is,nem is,rajtad áll.



Azon a tényen nem változtat hogy megdgnálak,de az már irreleváns.

2012. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A darázsderék jó hozzá. A combod milyen? Vastag, zsíros, izmos, vékony...? Mert ehez a tömzsi lábak elég viccesen néznek ki.
2012. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem Mio az egyik kedvenc anime-szereplőm, és a K-ON! is a kedvenc animéim közé tartozik, ha mutatsz képet, akár privátban, elmondom az őszinte véleményem ha gondolod =)

2012. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!