Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érzett így valaha?...

Más is érzett így valaha? Csak én érzem magam boldogtalannak?

Figyelt kérdés

valahogy úgy érzem, mintha az ellenkezője történne amit szeretnék.. (persze normális kereteken belül)..

mikor kicsi voltam a szüleimnek volt egy jólmenő vállalkozása, ami késöbb becsődölt... apám lusta dolgozni, és nagyon csórók lettünk.. persze nem halunk éhen, de nem tudunk elmenni nyaralni (pedig a szállás ingyen lenne), a szülinapom nem arról szól, hogy ezt szeretném-azt szeretném.. hanem "tudsz kölcsönadni pénzt?!" (spórolt pénzem, és együt tartjuk egyik rokonnal).. tökre elkeseredem, mert a környékünkön nem éhezés van.. mindenkinek van pénze, ha nem is sok... haveroktól is azt hallom, hogy szülinapomra... stbre kap egy kisrobit.. telefont stb-t.. én meg még ajándékot se kapok :\'(

------

15 vagyok.. nyáriszünet van.. anyám úgy csinál minta suli lenne.. haverok már kiröhögnek néha, hogy "hehe, már lövik a pizsit?!" .. nem enged el sátrazni.. megszabja meddig gépezzek.. (amúgy is max éjfél-fél 1 fele alszok).. haverjaim, még a lányokat is 11-éjfélig kiengedik (faluba lakunk, üresek az utcát, tök veszélytelen, nem nagy hely, hamar otthon van mindenki)

----

mindíg volt egy eléképzelésem, milyen szeretnék lenni... ahoz képest szinte az ellentéte vagyok.. (most nem csak arra gondolok hogy picit puhos vagyok)..

nem vagyok megelégedve a testemmel.. szinte szégyellem is.. pedig olyan dolgok, amikről full nem tehetek.. (pl. csíkos a hátam)

+ a belsőm is... biszex vagyok.. és félek hogy valaha kitudódik... egy nőt elfogadnak biszexnek.. de egy férfit b~ziként kezelnek (sokan)

------

egy ideje írogatom milyen jó- és rosz dolgok történnek velem.. aminek örülök és aminek nem (na nem ilynnek h kisütött a nap)

ez olyan eredménnyel zárult, hogy 10szer több volt a rosz :(

ma elgondolkodtam hogy miért is boldog az életem... eredmény: semmi :( csak szomoru lettem......

_________


olyan válaszokat légszi ne, hogy: vannak nálad sokkal rosszab sorban élő emberek is.. mert tudom.. és nem is szeretnék olyan helyzetbe kerülni


2009. júl. 29. 23:35
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért.. tönkre ment a gépem, és a laptop nincs megszokva
2009. júl. 29. 23:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Elég szomorú a történeted sajnállak.Nem igazán tudok mit mondani talán csak annyit hogy lehet hogy elkéne beszélgetned szüleiddel hogy mi bánt és hogy neked ez nagyon rosszul esik hogy nem kapsz ajándékot!Az hogy nem enged ki mond el neki mindig kivel hol vagy mikor jössz...stb.Talán az hatna még rá hogy mindenki kint lehet és hogy félsz hogy később kiközösitenek nem tudom valamivel próbálj hatnirá.Jah és próbálj a rosszban is meglátni valami jót és értékeld a kisebb jókat is mint pl a nap :D (Tudsz napozz ez is jó lehet)Jobbat nem tudok mondani.Az meg hogy biszex vagy akik igazán szeretnek és nem idióták azok elfogadják mással meg nem kell foglalkozi.A külsőddel meg próbálj kibékülni nem tudom milyen lehet egy csíkos hát de azt meg úgysem látja senki sem.Remélem segitettem azért valamicskét :) Sok sikert!
2009. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!