Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
16/l
2012. szept. 7. 21:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát aki nekem tetszik annak én nem és hát ez ugyebár egy reménytelen szerelem ...... :/
2012. szept. 7. 21:47
 12/24 anonim ***** válasza:
Hááát... Elég nehézkes helyzet ez, de meglehet oldani... :)
2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
én is így érzem néha
2012. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet megoldani ? :)
2012. szept. 7. 21:51
 15/24 anonim ***** válasza:
Voltak konkrét elutasítások az életedben? Vagy nem érdeklődik irántad senki? Egyébként tudom, hogy nem feltétlenül vigasz, de én se kellettem soha senkinek. 28/F
2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek. Bár jobban belegondolva a boncmester még jót fog játszadozni velem... :D
2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen inkább vegyél ki pár könyvet a könyvtárból... Pár év múlva meg majd népszerű is leszel az értelmes férfi emberek között. Hihetetlennek tűnik, de szeretjük a művelt nőket. ;)

A kommentelő 20+ os nőknek meg annyit mondanék, hogy lehet nem a legjobb társaságban mozogtok...

/Megelőzés képp, ha nem is rajonganak körül annyian megkérném a kedves olvasókat, hogy legyen belőletek ingyen ribanc a népszerűségért cserébe./

24/F

2012. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egy +NE lemaradt... :D Mármint ne legyetek ribancok. Elnézést érte, bár nem értem miért nem szerkeszthetem a saját hozzászólásomat...
2012. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Gondlom túlsúlyos vagy és a jó pasikra buksz, válogatós vagy.


Én alacsony, vékony fiú vagyok és nekem is az alacsony, vékony lányok jönnek be, akik sajnos már foglaltak mind vagy nagyon utálatosak jellemre.

2012. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok túlsúlyos és nem is válogatós és nem olyan pasikra bukok akik még szóba sem állnának velem szóval ezt benézted... :D
2012. szept. 9. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!