Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Eugén001 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam mindenen?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok, és egy kis hülyeségen is el tudok kezdeni sírni.. ha beszólnak, ha tönkre megy valamim....

Ha valaki megbánt, azon tudok a legjobban el kezdeni sírni, és hiába gondolok arra, hogy nem fogom nekik meg adni azt az örömöt, hogy sírni lássanak, akkor sem tudom vissza fojtani a könnyeimet. 16 éves vagyok, (lány) és már nagyon cikinek érzem ezt.. tudnátok valamiben segíteni? hogy mire gondoljak, vagy mit csináljak, hogy legalább mások elött ne sírjak?


2012. szept. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyén fog hangzani, de csinálj mást. Rohanj ki a szobából/teremből.

Vagy egyszerűen amikor sírni akarnál, tereld el azonnal másfelé a gondolatodat. Nekem ez általában beválik, mert sajnos velem is van ilyen, hogy sírni akarok...

2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! Lehet, hogy be fog válni, ha elterelem a gondolataimat.
2012. szept. 6. 16:37
 3/4 anonim válasza:
Sajnos énis ugyan így vagyok ezzel... leginkább a családommal, mert ha idegen bánt meg, képes vagyok neki menni, de ha a családomon belül van ez, akkor ott helyben el tudom sírni magam, ésnem bírok beszélni, nem akarom énsem ezt, nem tudom mit tegyek ezzel, próbáltam énis, hogy másra gondolok, de mindig visszajönnek a gondolatok... nemtudom mit kezdjek ezzel :( most is sírva fakadtam, ill könnyeztem, mert a párom mamája azt mondtza, hogy ne hagyjam h mindent a nyakamba varjanak és ne legyek gyenge, nem így van ez, csak szeretem a családom és más habitusú emberek vagyunk... ez is bánt, teljesen megértelek téged, énis szeretnék erre választ kapni, gondoltam már olyanokra is, hogy elmegyek, bezárom magam valahova :D csak h ne bántsanak :D
2013. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is mindenen el sírom magam tényleg még azon is ha csak egy tanácsot adnak. :D Én ilyenkor felfelé szoktam nézni és másra gondolok akkor (általában) eláll.De igazából nem tudunk ellene semmit tenni mert érzékenynek születtünk.
2016. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!