Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék ezen...

Hogyan változtathatnék ezen az önbizalom hiányon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmit nem értem el az életben és semmiben nem vagyok jó. 16 éves srác vagyok, a külsőmmel nincs gond, lány barátok szerint helyes vagyok. Sokak szerint buli arc vagyok és a nyáron is elég sok buliban voltam, tele vagyok party fotókkal és emlékekkel. Másfél év alatt megtanultam egyedül, internetről gitározni, párszor már olyan is volt hogy én csináltam gitárral a bulit. Mindenki azt mondja, hogy jól játszok, olyankor annyit mondok csak: "köszi, de szerintem nem", mert tényleg úgy gondolom hogy béna vagyok benne. Youtubeon is van egy régebbi videó ahol még kicsit kezdőbb szinten voltam, azóta már még többet tudok, de ott is egy csomó komment érkezett, hogy milyen jól játszok. Két-három naponta rám jön ez a depressziós, önsajnáltatós, önbizalom hiányos érzés, de amikor éppen nincs ilyen, akkor sem vagyok teljesen boldog. Utoljára akkor voltam teljesen örömteli, amikor barátnőm volt, de aztán hamar vége lett, 1 hónapig tartott még tavaly ősszel, azóta volt még 2 szerelmi csalódás. Mi hiányzik az életemből? Mit lehetne kezdeni ezzel? Tényleg gondok vannak velem, vagy csak tudat alatt szeretem ön sajnáltatni magam?

2012. szept. 3. 17:50
 1/3 anonim válasza:

Önbizalom hiányon lehet segíteni. Én szerintem ha beszél valakivel aki ebbe jártas és tud segíteni.

Személyes találkozás, és beszélgetéssel lehet szerintem javítani az önbizalmon.

2012. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy baratno. Vagyis szerintem. Nekem az hianyzik. Foleg egy lany...csak probalkozok es probalkozok de hiaba. Elkezdtem miatta kondizni, uj sero stb. Elvileg jol nezek ki. De mindhiaba ha ot nem erdeklem. Szal nekem is eleg kicsi igy az onbizalmam. Egy baratno aki szeret feldobna teged


17/f

2012. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem levővel. Egy barátnő rengeteg problémában tud segíteni. Amint mondtad, több lánnyal is volt dolgod és nem tartottak sokat a kapcsolataid, ez annak a jele, hogy nem volt elég a barátnőidnek valami. Vagy nem voltál kedves, nem fordítottál elég időt rájuk, nem érezték, hogy te mennyire szeretted őket (ha szeretted úgy, ahogy kell). Soha sem azt kell nézni, hogy na most Őt fel tudom szedni, s majd lesz ami lesz, hanem mivel ezekszerint Te nem az a fajta vagy, hogy minden héten más csajt akarsz, akkor olyan csajt keress, akit halálosan szeretsz, de ne szeress bele túlságosan addig, amíg nem tudod, hogy neki is te vagy-e az igazi.
2012. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!