Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen önbizalom hiányos vagyok a külsőm miatt. Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és fiú.Egyszerűen odáig fajult ez az önbizalomhiány,hogy MINDENHOVA kapucniba megyek,mert az a helyzet,hogy szégyenlem a kinézetem.Nagyon.Mindig az jár a fejemben,hogy mit gondolhatnak az emberek a kinézetemről,hogy vajon mennyire tartanak rondának..És ilyenek.Még a barátnőm előtt is szégyenlem az arcom.Pedig ő szerinte helyes vagyok. De az ő véleményére azért nem tudok adni,mert ugye ő szeret,és szebbnek is lát :) Új hajjal segíteni nem tudok a helyzeten,ezzel a középhosszú hajjal nézek ki átlagosan. Rövidebb haj szóba sem jöhet.Képet nem tudok feltenni,mert nincs mivel készíteni.. Hiába,én nem vagyok az az elkényeztetett fajta. :) Egyébként tudom,hogy a belsőmmel nincsen baj,egyáltalán.Tisztába vagyok az értékeimmel,hibáimmal.És szerencsére előbbiből van több,mint utóbbiból :)Egy szó mint száz:Valami módszer,amivel el tudnám magammal fogadtatni a kinézetem,hogy meg tudjak szabadulni ettől a hülye kapucnitól,és ne kelljen állandóan takargatnom magam :S?
2010. ápr. 17. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebèsz? Pszichològus? Tükörre csini fiùk fotòi?
2010. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már van barátnőd akkor nem lehetsz olyan ronda.

Ismerek olyat aki olyan csúnya hogy akár hova megy mindenhol kinevetik, barátnője sincs de sztem nem is lesz neki mostanában.

2010. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőd, azt mondja, hogy jól nézel ki, ennél nincs fontosabb! Kinek, akarsz még tetszeni ember? Csak nem valami idióta emos vagy, és keresel egy öngyilkossági okot? Szedd össze már magad, az embereknek van jobb dolguk is, hogy téged nézegessenek az utcán, ne legyen üldözési mániád, vedd le azt a rohadt kapucnit, mert jön a nyár és k*rva röhejesen fogsz kinézni, akkor inkább azért leszel megnézve, mert abba jársz, nem a kinézeted miatt! Számodra nem fontos emberek véleményével ne foglalkozz, így hát az én tanácsomat is vagy megfogadod vagy nem!
2010. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,utolsó,ez már nagyon kijárt.Teljesen igazad van.Megpróbálok leszokni erről,és nem foglalkozni másokkal.Nehéz lesz :)De muszáj lesz ezen változtatni.Amúgy nem vagyok emos :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. ápr. 17. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, aztán úgy döntöttem, hogy lesz*rom az egészet. Nem érdekelt, hogy miért néz pár lány az utcán, stb. Elkezdtem fogyózni, majd kondi, leadtam sok kiló felesleget, és csináltam egy minimális izomzatot. Tehát nem szétgyúrtam magam, hanem sportossá alakítottam. Ezután is nézett pár lány, viszont miután megimsertem a testbeszédet, rájöttem, hogy csak azért néztek, mert tetszettem nekik.


Ne legyen üldözési mániád, jól fogalmaztak. Ne becsüld magad alá! (de azért beképzelt se legyél)

2010. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az embereknek tényleg van jobb dolguk is minthogy másokkal foglalkozzanak.
2010. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!