Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől félsz a legjobban?

Mitől félsz a legjobban?

Figyelt kérdés
Tárgy,élőlény,érzés bármi.

2012. aug. 28. 21:56
1 2 3
 21/24 walk w1th mee ***** válasza:

12:09

Valóban igy gondolod?:o

2012. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A legjobban talán attól hogy soha egy fiú se fog szeretni, és egyedül maradok. Aztán félek még este az utcán ha egyedül kell elmennem valahova, leginkább attól hogy valakik megtámadnak és bántanak. Félek még a sötétben, félek apukámtól, az unokatestvérem férjétől.
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Csak a mai bringa túrámon akadt pár dolog amitől(ha lehet így nevezni félek):

1.: A kutya. Nem maga a kutyától félek, hogy megugat és szalad a bringám mellet, hanem, attól, hogy nekem ugrik és felborulok, de ha meg megállok, akkor meg lehet megtámad.

2.: A sötétség. Mikor átmentem egy erdőn volt valami híd féleség, ami átvezetett az árkon és a széle fehérre volt festve, mikor rávilágított a fény teljesen olyan volt, mint ha egy fehér ruhás lány ugrana onnan ki. Biztos csak az elmém játszott velem, de attól még rendesen rám hozta a frászt.

3.Cigányok. Alapból én úgy ismerem a cigányokat, hogy rendesek, de persze van pár aki lopná az ember alól a bringát is. Amikor már majdnem itthon voltam átjöttem egy kivilágítatlan utcán és csengettem, hogy álljanak arrébb az emberek, erre rámnéztek és valami szavakat kezdtek ordibálni(dikhábe,hándi, meg mit tudom én mi xD). Én meg megdöbbenve alapból válaszoltam is: "Mi a pitsát dünnyög a pofátok?!". Aztán még elkezdek szidni(gondolom), de nem futottak utánam.

4.: Az esés. Hülyén hangzik(vagyis itt látszik), de attól az érzéstől félek mikor pont esek. Amikor már a földön vagyok és megütöttem magam az nagyon nem zavar,de mikor pont esek, az nagyon nem jó érzés.

5.: Az emberek. Tényleg furcsa lehet, de nem szeretek az emberek szemébe nézni(max napszemüvegen keresztül), mert legtöbbjük mogorván tekint vissza, amit szeretnék elkerülni.

Összesen ennyi lenne, de a legjobban még mindig a sötét, az ami a félelmet belőlem kihozza. Olyankor mindenfélét beképzelek magamnak. :/

2012. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

attól, hogy megkéselnek, pedig még sose akartak

attól, hogy egyszer hirtelen elege lesz belőlem a barátaimnak és egyedül maradok (tudom hogy alaptalan,sok IGAZ barátom van)

attól, hogy látom (fogom) valaki halálát

a környékünkön lakó temérdek romától, négertől(nem vagyok rasszista)

talán egy kicsit parázok a sötétben XD

jah és klausztrofóbiás vagyok :3

2012. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!