Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jelenleg mitől félsz/tartasz...

Jelenleg mitől félsz/tartasz a legjobban? És 20 év távlatában?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 14:03
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:

Attól, hogy nem úgy sikerül az életem, ahogy szeretném. Hogy nem találom meg azt az utat, ahol ki tudok teljesedni.


20 év múlva:


1) ha még mindig nem találtam meg

2) ha rádöbbentem, hogy durván elszúrtam 20 (vagy még több) évet

2011. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogy nem tudom befejezni a sulit(elsősorban a szakdoga aggaszt most)


hogy nem találom meg a párom, nem lesz normális munkám, magányos leszek és sikertelen:(

2011. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még :)
2011. dec. 21. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:

fájdalomtól (fizika)

és hogy nem sikerülnek a vizsgáim

2011. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rövid távon az éhezéstől, hajléktalanságtól. 20 év távlatában pedig attól, hogy megfagyok vagy éhen halok az utcán, több évnyi hajléktalanság után.
2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

talán nem is olyan erős bennem a félelem, de attól tartok ,hgoy nem sikerül teljes mértékben megváltoznom olyan irányba ahova szeretnék jutni, arra vágyom hogy szeressenek az emberek ,de úgy viselkedem velük mint akit nem lehet szeretni...tehát érdekes figura vagyok. de már érzem az enyhe szelét a változásnak, teszek is lépéseket az ügyben hogy jobb legyek:D


jah és még az hogy szar lesz a bizim és az érettségit is elcseszem..ahogy ismerem magam egy olyan 4es szintet ha talán megütöm:\ a középsuli választást már elcsesztem ,az egyetemet már nem akarom hogy szarul érezzem magam

2011. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A közeljövőben:

1. Nem sikerül leérettségiznem és/vagy nem vesznek fel főiskolára

2. Nem lesz kapcsolatom


20 év távlalában:

1. Nincs munkám és saját lakásom

2. Még mindig egyedül vagyok, nem találtam párt


18/L

2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy sokan tartanak attól, hogy nem találnak párt. Én meg úgy veszem észre, hogy rajtam kívül mindenkinek van :D :(
2011. dec. 21. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt hittem, h csak nekem nem jön össze sose. Legalábbis magam körül csak boldog párocskákat látok. Hm..néha elég pocsék érzés... :S

18/L

2011. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A közeljövőben igazából semmitől.


20 év távlatában:

-Atomháború. ( Ne nézzetek furcsán, de nem szeretném elveszteni a szeretteimet, és amúgy sem kellemes meghalni egy atombombától)

-Bármiféle természeti katasztrófa, ami a városomat érinti

-Munkanélküliség

-Hajléktalanná válás

2011. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!