Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj hogy még mindig a lázadó...

Baj hogy még mindig a lázadó korszakomat élem? Miért?

Figyelt kérdés

Anyámék folyton beleszólnak abba hogy sokat bulizok (koncertek, fesztiválok vagy csak haverokkal kint iszogatunk) de nem értem miért érdekli őket. Saját pénzből csinálom és már külön élek. barátnőm nincs csak alkalmi mert nekem nem igy jó, a leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt. ezért is szóltak. már nem szívesen megyek hozzájuk mert tudom h veszekedés lesz a vége ahhoz meg nincs kedvem. nem is akarok felnőni nekem ez igy jó.

miért baj? nem az ő életük.

21f


2012. aug. 24. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Juj, de nem tetszett valakinek a mondanivalóm...
2012. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

Alkalmi kapcsolatot még megérte, hogy ellenzik, de a többit nem.

Ők ilyenek, ne rágd magad rajta.

2012. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tarháló punk?
2012. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell mindenről tudniuk, ha már úgyis külön élsz. Egyébként ez nem lázadó, csak éretlen, de majd erre is rájössz, addig élvezd :)
2012. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!