Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj hogy még mindig a lázadó...

Baj hogy még mindig a lázadó korszakomat élem? Miért?

Figyelt kérdés

Anyámék folyton beleszólnak abba hogy sokat bulizok (koncertek, fesztiválok vagy csak haverokkal kint iszogatunk) de nem értem miért érdekli őket. Saját pénzből csinálom és már külön élek. barátnőm nincs csak alkalmi mert nekem nem igy jó, a leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt. ezért is szóltak. már nem szívesen megyek hozzájuk mert tudom h veszekedés lesz a vége ahhoz meg nincs kedvem. nem is akarok felnőni nekem ez igy jó.

miért baj? nem az ő életük.

21f


2012. aug. 24. 17:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
74%
pörögj tesó úgyis szar világot élünk :D akkor legalább élvezzük
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
mégis 21 évesen,saját pénzből mit kéne csinálni?otthon kuksolni,én sportolni akarok ősztől,anyáméknak ez nem tetszik,pedig én is saját pénzemből fizetném
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nincs belőle károd, addig nyugodtan élj így, ha az élet megkívánja vagy ,,kiélted magad", majd felnőlsz, és inkább most bulizz mint 30-40 évesen akár gyerek mellett.
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem teljesen normális, hogy ezt csinálod. :)

Én ugyan lány vagyok, de ugyanezt nyomtam kb. 28 éves koromig. Az ember örül, hogy végre független, fiatal, azt csinál, amit akar, a szülei nem szólhatnak bele (vagy mégis, de legalább nem akadályozhatják meg).


Nem az van, hogy ő konzervatívak, és mondjuk 20 éves korukban születtél? Mert akkor nyilván számukra ez az egyetlen „helyes út”. Egyébként mit mondanak, mit kéne csinálnod, házasodnok, családot alapítanod?

Eljön annak is az ideje. Egy idő után a legtöbb ember megunja a bulizást, illetve kevésbé bírja, nem annyira vágyik rá, és akkor bőven ráér a fentieken gondolkodni. Különben folyton azt érezné, hogy kimaradt valamiből, nem tett meg valamit – és ettől megkattanna.

2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmi közük hozzá, hogy mit csinálsz.

Magyarázd el nekik, hogy már elmúltál 18, a saját pénzedből a saját lakásodban pedig azt csinálsz, amit akarsz.

2012. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Amíg nem a szüleidet terheled vele, addig nincs gond. De persze ez azt is jelenti, hogy nem akasztod le őket havi 40 rugóval...(mert bátyám is a saját lábán áll...úgy, hogy minden hónapban jön kunyizni anyuékhoz)


Nekem egy éve nincs barátom, és élvezem. Eljárok itthonról, végre élek. Erre hétvégém apukám beszólt, hogy lassan 30 leszek (most töltöm a 25-öt...), és hogy ideje lenne már pasit szereznem, mert 30 fölött vénlánynak fog hívni. Na hát felőlem akár Gollumnak is hívhat, inkább maradok egyedül boldogan, mint párkapcsolatban boldogtalanul. :)

2012. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy nem növöd ki de nem baj :D

Apám haverja 40 évesen is azokat csinálja amiket 15-20 évesen de nagyon jófej pali :D

Szerintem nem gáz

2012. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Igaz, hogy én a te korodban sosem buliztam vagy mentem fesztiválozni meg koncertezni...

Én is felnőtt nőként fel tudok lázadni az ellen, ami nem tetszik nekem. Bárkiből lehet lázadó. Például láttad a TV-ben, hogy a nép fellázadt valami ellen?


Csináld azt, amit jónak látsz. Élvezd az életet. :)

2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Hehe,én is ezt csinálom,csak nekem nincsenek alkalmi kapcsolataim.Illetve most semmilyen kapcsolatom nincs.:D

20L

2012. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Nincs ezzel semmi baj sem ebben a korban, sem később.

Ez miért lázadás?

Az nem lázadás, hogy éled az életed, és nem csak a 4 fal között.

2012. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!