Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új suliba iratkoztam, és izgulok?

Új suliba iratkoztam, és izgulok?

Figyelt kérdés
Új suliba iratkoztam,és nem tudom,hogy fognak majd befogadni az osztályközösségbe,félek egy kicsit. Mit csináljak,hogy legyek laza,és felejtsem el ezt a feszültséget,mert napról-napra jobban izgulok
2012. aug. 23. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyesmin izgulni, ha normális osztálytársaid lesznek akkor befognak fogadni már az első napon..ez majd kiderül.

Ismerkedj, légy szimpatikus, és ne legyél félénk!

2012. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? és az életkorod? mert nem teljesen mind1...
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 F
2012. aug. 23. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni.


Hozzánk 10.félévében jött egy új lány, azóta meg olyan, mintha 9.-től velünk járt volna. Már az 1. héten befogtuk, amin csodálkoztam, mert elég szar osztályunk van.


17/l

2012. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyekezz jól kinézni, valami hozzádillő cuccban. Vedd fel a természetes, jóindulatú egyszerűséget. A zsebeidben helyezz el egy-egy jobb radirt, valami baró tollat, esetleg valami képet olimpikonokról, vagy divatos zenecsapatról, és ha egy zsebkendőt előkotorsz, mintegy véletlenül kiesik a zsebedből. És akkor valaki szól, hogy elejtetted, már meg is van az ismerkedési szituáció. Oda is ajándékozhatod valakinek, jó indítás lehet. Kitalálhatsz más trükköket is.
2012. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak légy önmagad és minden ok lesz. :D
2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!