Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért izgulok ha ki kell...

Miért izgulok ha ki kell mennem a házból?

Figyelt kérdés

amikor reggel suliba kell menni,van,hogy elsírnám magam,és tudom,hogy ez most ciki,de reggel indulás előtt mindig olyan érzésem van,hogy görcsöl a hasam és szellentenem kell és egész nap ezt érzem,amíg haza nem érek :S


ráadásul néha a buszon nem kapok levegőt...ez akkor szokott lenni,ha egy olyan fiú közelébe vagyok,aki tetszik


ráadásul,ha anyámék el akarnak küldeni mondjuk boltba,már könyörgök néha nekik,hogy ne kelljen mennem,mert az utcán valamiért mindig úgy érzem,mindenki engem néz

bár ezt szerintem csak bebeszélem magamnak,de akkor is,annyira rossz


mit tegyek ezek ellen? és ez a kisebbségi komplexus,hogy azt hiszem,mindenki engem néz,lehet azért,mert régen a suliban az egész 8.-os évfolyam összefogott ellenem és amikor megláttam,puffugni kezdtek,meg beleordítottak a fülembe,ha elmentek mellettem..? vagy ez mást miatt van?


14/l


2011. dec. 27. 15:21
 1/6 A kérdező kommentje:
és amikor megláttaK
2011. dec. 27. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem...főleg mikor ikertesóm velem van...álunk még rosszabb a helyzet..egy időben végzünk így egy buszon megyönk egy helyen lakunk ,mmindíg együtt vagyunk..és mi nem csak úgy érezzük..úgy is van..mindenki minket néz..bámul és elég idegesítő...de sokszor már csak nevetünk az egészen xd...amúgy tudom milyen érzés és téged, nyugi senki sem néz..legalábbis nem úgy ahogy te írtad h ha kilépsz mindenki téged néz..ez max azért van mert magaddal nem vagy megbékélve..tegyél ellene,sportolj és próbálj jobban megnyílni(tudom h nehéz)

sok sikert:)

16/L

2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Detto. Ugyanez történik mindig velem, csak az enyém rosszabb mert hányingerrel párosul. Megjártam már több orvost, pszichológust, de egyik sem tudott segíteni. Megállapították hogy szociofóbiám van. Azt mondták, ki fogom nőni. Aztán rájöttem valamire. Nem szabad megfutamodni ezek elől a problémák elől, szembe kell velük nézni. Akármi van, mindig végigcsinálom, és utána mindig egyre bátrabb leszek, a tünetek egyre inkább csökkennek mert rájövök hogy nincs mitől félni. Nem hitetem el veled, hogy gyerünk menjél mindenhová és nem lesz semmi gáz, mert akkor hazudnék. De gondolj arra, hogy rengetegen küzdenek még ezzel a problémával, és rengetegen már leküzdötték. Minden a fejedben dől el, csak egy kis akaraterő kell.
2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 14/l.
2011. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek :)

azért egy kicsit megnyugtató,hogy nem csak én vagyok így

2011. dec. 27. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, agorafóbiának hívják, és pszichológushoz kell mennetek mielőbb. Szülőkkel beszéljétek meg, és ne hagyjátok lerázni magatokat!
2011. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!