Melyik film ez?

Figyelt kérdés
Csak arra emlékszem, hogy egy beteg lányról szól, aki a film végén meghal (nemtudom már miben) és elneveznek róla egy iskolát. Azt hiszem, olasz film és valami különleges címe van, de az Istenért se tudom. Valaki segítene?
2012. aug. 11. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik!
2012. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húúúúú.......

Most hirtelen akartam mondani, de a francért se jut eszembe!! :@

A film címe a csajnak a neve, ugye? Talán 1-2 hónappal ezelőtt ment a film+-on, vagy valami hasonlón.

2012. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó: igen, azt hiszem a csaj neve. Basszus, jó lenne, ha eszedbe jutna!! :( :D
2012. aug. 11. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még eszembe jutott az is, hogy igaz történet volt, mert a végén kiírták, hogy megtörtént eseményeken alapult a film.
2012. aug. 11. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudom, pedig utánanézegettem!! Kezdek ideges lenni... :/

Lehet, hogy ha a szórakozás-filmek kategóriában raknád fel a kérdést, akkor ott jobban meg tudják mondani.

2012. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, felteszem ott :)
2012. aug. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!