Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom. Ma egész nap 2almát és egy kis dinnyét ettem. Tegnap belémerőszakolt egy szelet kenyeret anyum de akkor is amúgy +2almát ettem. Én nem érzem úgy , hogy éheztetném magam. De anyum szerint így a kórházban fogok kikötni. Amúgy ezt az egészet azért csinálom mert van az osztályba egy fiú aki tetszik és ő a kimondottan vékony lányokat szereti. én meg a magam 54kilójában nem vagyok sovány. egyenlőre 45kgre szeretnék lemenni majd késöbb 37re. Szerintetek is túlzásba viszem? És inkább haggyam abba mert baj lesz vagy folytathatom? (jahh és nem eszek sem lisztet sem pedig semmi cukrot. És olyan ételt sem amibe cukor vagy liszt van!) 13L
2012. aug. 2. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen túlzásba viszed. Főleg ennyi idősen. Ha változni akarsz akkor azt magadért tedd ne pedig azért, hogy másnak megfelelj. Éhezés helyett olvass utána az egészséges étkezésnek és kezdj el sportolni, attól lesz szép feszes alakod. Ha csak koplalsz akkor ugyan lefogyhatsz de egészségtelen és lötyhedt leszel.
2012. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sportolok én! Napi fél órát vagy egy órát kick boxozok vagy aerobikozok , esetleg szobabiciklizés és különféle torna gyakoralotak csinálok ezen kívül jógázok is:) Tehát mozgok is:)
2012. aug. 2. 23:24
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem igazán tudom , hogy változtassak ezen ugyanis bűntudatom van ha eszek. Bármit. Akár egy almát vagy egy kenyeret. És általában ha elkezdek edzeni akkor addig hajtom magam amíg levegőt alig kapo úgy kimerültem de csak azért is tovább csinálom , hogy lefoggyak. Van , hogy egész éjjel csak tornázok. Mindenfélét aerobik , kick box stb. Tehát nem csal 1órát edzek.
2012. aug. 2. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:
37 kiló? 13 évesen fogyókúrázni egy fiúért? Hidd el, fiúkért nem érdemes változtatnod magadon.
2012. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább attól legyen bűntudatod, ha nem eszel rendesen. Ha ezt így folytatod, néhány hónap múlva tönkremegy a gyomrod, és nagyon fogod utálni, amikor a kórházban alul-fölül csöveket dugdosnak beléd. Megéri?
2012. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van. Kellenek az alapvető tápanyagok, a fehérjék meg a szénhidrátok és főleg úgy hogy ennyit sportolsz. Nem hiszem el hogy te ne lennél vékony! 54 kg az teljesen normális. Csak te látod magad ducinak. Bár attól függ hány cm vagy? Keress az interneten egy egészséges étrendet, és akkor nem csak vékony leszel, hanem egészséges is.
2012. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a koplalás nem jó fogyózásra, mert most éhezteted magad de később meg majd még többet fogsz enni,én ezt hallottam. meg szerintem is normálisan kéne enned h vitaminokhoz jusson a szerezeted stb...
2012. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
olyan 153cm vagyok. Azért ehhez a 45kg lenne az ideális. De 37kgsan jobban érezném magam..
2012. aug. 3. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
oké értem...hülye vagy, tök mindegy mit fognak válaszolni
2012. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!