Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzásba viszem a parázást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba viszem a parázást?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam, mások szerint szép lány vagyok, és szoktam facebookozni. Sokszor van az, hogy bejelölnek idősebb férfiak, és írnak, és túl kedvesnek találom őket, ettől beparázok hogy jaj mit akarnak ezek tőlem, meg rólam kérdeznek, és ezután rögtön letiltom őket. Szerintetek túlzottan félős vagyok, hogy mindenkiben csak azt látom hogy ez egy "pedogfil". Tudom hogy már nem vagyok olyan fiatal, de így is megijedek. Szerintem az édesanyámtól jön ez, mert ő mindig túlzottan óvott, mert amikor ő fiatal volt, vele történtek durvább dolgok. Ezért kb ha csak rám nézett egy férfi, rögtön a pedofilt látta benne és ennek rögtön hangot is adott. Szerintetek lehet hogy nem szexualitási céllal közelednek felém, vagy tényleg csak ezért, és nem "haverságból"
2012. jún. 1. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt csak ők tudják megmondani, de 18 évesre bármilyen idős ember nézhet, nem lesz pedofil...
2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Sokszor van az, hogy bejelölnek idősebb férfiak, és írnak, és túl kedvesnek találom őket"


Szerintem ebben az esetben konkrétan jól érzed. Mondjuk nem pedofilia egy 18 éves lányra hajatani mert az már rég nem gyerek, de ettől még szexre hajtanak az biztos.

2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, azért is raktam idézőjelbe, ez csak arra vonatkozik hogy nálam sokkal idősebb, és hogy csak a szexre megy-e.
2012. jún. 1. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Á, már értem miért tiltott le egy fiatalabb lány engem. :(
2012. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Szexualitási céllal" XD De cukor vagy, tényleg kicsit túlféltett a mamád...
2012. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Anya csak egy van :)
2012. jún. 1. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az anyádnak volt egy(?) rossz szexuális tapasztalata, még nem jelenti azt, hogy minden szexuális aktus a nő számára élvezhetetlen. Valójában a nők sokkal jobban élvezik a szexet, ez tudományos tény. A női orgazmus sokkal nagyobb aktivitást idéz elő az agyban, mint a férfiaké.


Csakhogy, sok nő nem képes ide eljutni, és ennek leggyakoribb oka a félelem. A félelem, hogy nem vagytok elég szépek, a félelem, hogy átver a pasi, a félelem, hogy mit szólnak ehhez mások, stb. A szex élvezetéhez felszabadultság kell. Ha pedig az anyád azt szajkózza, hogy minden pasi egy potenciális szexuális ragadozó, vajon képes leszel felszabadultan szexelni? nem.


Felnőttél 18 éves vagy, igazi bimbózó virágszál. Most, és az elkövetkező néhány évben leszel a legszebb az életed során. A férfiak már nőként tekintenek rád, nem kislányként . Kezdj ehhez hozzászokni.


És igen "szexualitási" céllal közelednek hozzád. De ez nem jó, vagy rossz, ez természetes. A szexuális ösztönök fontosak, ha nem lennének, az emberiség rég kihalt volna. Ez ösztönös a férfiakban, és a kulcsinger, ami kioldja, az pedig egy szép nő látványa. Ez mindigis így volt. Már Shakespeare is megírta: "Mily szép gondolat, egy szép leány lába közt fekünni!"

2012. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!