Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintem túlzásba viszem a rajongást.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani de ez van:D Nagyon szeretek egy énekest, de kezdem szerintem már nagyon túlzásba vinni az egészet. Egyfolytában a zenéjüket hallgatom, sok számukon még sírok is, ha egy napig nem látok róla képet/videót, nem hallom a zenéjüket teljesen kileszek.

Bármilyen kis dolgot csinál, pl. integet egy videóban, attól már teljesen odaleszek. És nem bírom, hogy nem találkozhatok vele, nem beszélhetünk, stb... Ez pedig nagyon rossz, közben meg nem akarom azt se, hogy elmúljon, mert annyira szeretem:/ Mi legyen, ilyenkor mit kell csinálni, volt már valaki ilyen helyzetben?


2011. aug. 1. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam! Csak annyi a különbség, hogy fiú vagyok! Az én szerelmem (viccen kívül) Edith Piaf volt! Majd elmúlik!
2011. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

He-he:DD

Amíg nem változol meg, addig szenvedni fogsz. Majd kinövöd.

2011. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14 év körüli lány vagy?
2011. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én meg a Tankcsapdát szereteeem xD

de nem úúúgy... xDD

14/F

2011. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen helyzetbe, de már kinőttem belőle. Nálad is ez lesz. :)
2011. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

majd elmúlik. hidd el. :)

régen néztem egy sorozatot, nagyon megtetszett a főszereplő csaj, és hetekig csak az ő filmjeit, szerepléseit kerestem. képeket néztem róla meg minden. nagyon durva volt xD aztán egyszer csak enyhült, majd teljesen elmúlt. : D

2011. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nemsokára leszek 16:S Azt hittem már kinőttem az ilyesmiből...
2011. aug. 1. 15:22
 8/20 anonim ***** válasza:
pont erre a korra jellemző. dolgoznak a hormonok meg minden...
2011. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy szerelmet és elmúlik:)
2011. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ááá azt könnyű mondani:D Senki nem olyan, mint ő:3
2011. aug. 1. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!