Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintem túlzásba viszem a rajongást.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani de ez van:D Nagyon szeretek egy énekest, de kezdem szerintem már nagyon túlzásba vinni az egészet. Egyfolytában a zenéjüket hallgatom, sok számukon még sírok is, ha egy napig nem látok róla képet/videót, nem hallom a zenéjüket teljesen kileszek.

Bármilyen kis dolgot csinál, pl. integet egy videóban, attól már teljesen odaleszek. És nem bírom, hogy nem találkozhatok vele, nem beszélhetünk, stb... Ez pedig nagyon rossz, közben meg nem akarom azt se, hogy elmúljon, mert annyira szeretem:/ Mi legyen, ilyenkor mit kell csinálni, volt már valaki ilyen helyzetben?


2011. aug. 1. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
-.-'
2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Én is így vagyok valakivel... Nem csak rajongok érte, hanem szeretem <3...
2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én 4 éven keresztül "éreztem" valami olyasmit, mint te. (Még az is lehet, hogy ugyanaz a banda volt a kedvencünk :D)

De ne aggódj, ki fogod nőni. Mindenki kinövi egyszer. Később pedig rájössz, hogy ez pusztán rajongás/fanatizmus volt (nem tudom nálad ez mennyire "durva"), ha megtapasztalod, milyen az igzai, viszonzott szerelem.:)

2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tényleg?^^ És neked melyik banda volt a kedvenced? És azon belül? :D
2011. aug. 1. 16:18
 15/20 anonim ***** válasza:

Ki fogsz nevetni:D

Tehát, mielőtt betört volna ide is a nagy Tokio Hotel láz, már az előtt hallgattam a srácokat. Gyakorlatilag életem minden napját Ők tették ki, barátnőmnek is. Minden német újságot megvettem, és elkezdtem önszorgalomból fordítani őket (megjegyzem, nem tudtam németül, mostmár tudok, ők adták a motivációt:D.) Aztán mikor jöttek Magyarországra koncertezni, nyertem vip jegyet a vivánál, és találkoztam velük. Akkora élmény volt az számomra...mint egy...nem mondom micsoda. :D Akkoriban (14-5 évesen) Bill volt a kedvencem, most már a férfias srácokat kedvelem. :D De pl. ugyanúgy hallgatom őket néha, csak nem vagyok már fanatikus. Nincs kiplakátolva velük a szobám, ilyesmi...

Most le lehet nézni, de te kérted, hogy meséljek. :D

2011. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Jajj...:D Tényleg eltaláltad, nekem is ők a kedvenceim, vagyis azon belül is Bill. Én is már ismerem őket régebb óta, csak régebben még nem voltam annyira rajongó, csak simán tetszett a zenjük. De úgy sajnálom, hogy nem mentem el koncertre, amikor itt voltak, mert most nem is jönnek ide:(

De ha Európán belül bárhol lennének, akkor mennék, csak sajnos egy darabig azt hittem, feloszlottak, és nem is tudtam, hogy volt Humanoid City Tour...

Na mindegy, amúgy én is miattuk/miatta tanulok németül, és azóta megszerettem ezt a nyelvet, pedig elötte utáltam:D

Olyan szerencsés vagy, hogy találkozhattál velük:] Akkor te benne vagy ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=pTeefuL3ybw

? És beszélhettél Billel? Meg milyenek élőben? Vagy csak aláírtak képeket, meg fotót lehetett velük? Ááá bocsi, hogy ennyit kérdezek/írok:D És amúgy dehogy nézlek le vagy nevetlek ki, nagyon örülök, hogy írtál:]

2011. aug. 2. 13:22
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem, ebben a videóban nem szerepelek, mert ez a Viva Cometen készült, előtte egy évvel. A koncerten /ha jól értesültem/ a menedzsmentben voltak gondok, a sajtót teljesen kizárták, senkinek nem adtak interjút, minket is alig engedtek be kb negyed órára, hogy találkozhassunk velük. Fotózkodtunk velük igen, ha érdekel pár kép, szívesen átküldöm, írj privátban! :)

Egyébként nem oszlottak fel, mai napig fordítok róluk cikkeket, mert jó szókincsgyarapításként. :P Szóval nem oszlottak fel, Bill és Tom kiköltöztek Los Angelesbe David Jost mellé valahová Beverly Hillsbe, és ott munkálkodnak az új albumon. Georg és Gugu Németországban maradtak, mert nem tudtak elszakadni a barátnőiktől. :)

Egyébként azt tudtad, hogy azt hiszem 2009. decemberében Tom megvert egy csajt egy benzinkúton, mert visszadobta az égő csikket a gyönyörű kocsijára, amit előzőleg ő dobott ki az ablakán. :D Kicsit agresszív lett a srác. :D

Na mindegy, bármi kérdésed van, írj privit! :)

2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szia, írtam privit! Köszi:]
2011. aug. 2. 14:01
 19/20 anonim ***** válasza:
Visszaírtam ;)
2011. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 3 évig küzdöttem azért, hogy találkozhassak egy színész sráccal, és annyit sikerült elérnem, hogy telefonon beszélhettem vele. De persze én a telefonos beszélgetéssel nem voltam megelégedve, mert mindenképpen találkozni akartam vele. Meg is kérdeztem tőle, de ő nemet mondott. Ez ugye borzasztóan fájt nekem, főleg hogy az ő szájából hallottam azt a nemet! Gyűlöltem a Sorsot, és nem értettem, hogy miért nem tud nekem annyit megtenni, hogy találkozhassak vele, és kaphassak tőle élőben egy autogrammot, de aztán teltek a napok, a hetek és... most már elmúlt a rajongás, az idő kigyógyított belőle...:-)
2011. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!