Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 31. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
"Amikor belenézel a tükörbe és idegen arc barázdái közt nézel farkasszemet a rád tekintő sivár alakkal, akkor tudod, hogy valami oknál fogva kiléptél a saját valóságodból és mint egy sci-fi filmből visszaérkező űrhajós, lövésed sincs arról, hogy miként fogd fel az eltelt és örökké elveszített ídőt." Nah ez biztosan nem így van, ami az írást illeti engem elgondolkoztatott. A kómáról nem tudunk sokat. Lehetséges hogy az ember amíg kómában van egy jobb helyre megy, de szerintem amit előzőleg írtam tuti nem lehet igaz.
2012. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mire érted,hogy nem igaz vagy mi az abban az idézetben amivel nem értesz egyet ?
2012. júl. 31. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg egyetértek azzal amit az első válaszoló írt oda. Ha nem egy olyan ember áll a tükör előtt aki minden lehetőséget kihasznál eddig, akkor bizony ilyesmi jár a fejünkben. Azzal kínozzuk magunkat, hogy meg kellett volna ragadni az alkalmat és milyen gyorsan elszállt az idő a fejünk fölött.Mindezt észre sem vettük és csak a bőrünkön hagytak nyomot az elsüvített évek...mi meg persze ezt nem vettük észre, hiszen jobb esetben nem ezen gondolkozunk:)
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem az első válaszoló által idézett részlettel értek egyet...visszaolvasva pontosítást igényelt az írásom:)
2012. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!