Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés

[link]


Persze tudom, hogy ez csak egy kitalált történet.


2012. júl. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, de a mondanivalójával egyet értek. :)
2012. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt minden gyerek kínosnak érezné, de ezt az anyák nem szokták komolyan venni mert tudják hogy gyerek (és ezt minden gyerek kínosnak érzi).

Ha ennyire megbántotta az édesanyját akkor mért nem volt képes ezt megbeszélni a fiával 6 év alatt.

"mikor ezeket a sorokat olvasod, én már a temetőben leszek egy koporsóban, mert meghaltam rákban"

Ez a mondat nekem úgy hatott mintha azt mondta volna hogy, "főztem neked lecsót ott van a hűtőben"

"Sírtam, mikor a második utazásodnál hátat fordítottam neked, mert nem akartalak blamálni" egy kis szemrehányás hátha még nem keltett elég bűntudatot "pedig tudtam, hogy utoljára látlak téged" a fiú is utoljára látta az anyját csak annyi a különbség, hogy ő ezt nem tudta. Egy 6 éves hülyeség miatt, meg hoyg mártírt faraghasson magából képes volt ezt csinálni a fiával.


Az utolsó 2 sorral egyetértek, de elé ez a szöveg..mintha egy 16 éves írta volna..

2012. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalmasan szánalmas, ki írta?


Normális anyukák nem csinálják ezt. A legtöbb gyerek nem szereti, ha nyilvánosan ölelgetik, és az anyukák ezen csak mosolyognak. Nem bőgnek meg játsszák a mártírt, aztán hagynak egy szép kis bűntudatkeltő üzenetet. És miért nem kereste meg a fiát, mikor kiderült, hogy beteg? Ezzel akarta büntetni, amiért nem ölelte meg?


Szerintem egy anya nem csinálna ilyeneket. Eszébe nem jutna.

2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2012. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hatásvadász.
2012. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!