Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire abnormálisan...

Tényleg ennyire abnormálisan gondolkodom? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Részlet:


"mindennap bemegyek a munkahelyemre...beszélgetek a korosztályommal...az idősebbekkel...a fiatalabbakkal és mindenki egyforma...van EGY hobbijuk,ami körül forog az életük...ezenkívül az életcél: tanulni, dolgozni,család, nyugdíj, halál. És én úgy érzem hogy agyhalott idióták járnálnak körülöttem a világban...mindenki ezt a mókuskereket tapossa és siránkoznak rajta, hogy sz*r az élet, de ha azt mondom: gyere velem, lépjünk ki...akkor befosnak...nekem is elegem van. Kinek kell ez a sz*r, hogy mindennapom ugyanolyan legyen? Besokkaltam. Amint lehet lelépek egy táskányi cuccal és egy levelet nem fogok ide visszaküldeni. Csinálom amit akarok.

csak szomorú vagyok, hogy senki

más nem így gondolkodik ahogy én.

Mindenkit irányít valaki.

Persze, mindenki vágyik az életre, de ha el kell indulni? semmi.

Csak megy a kifogás, elvannak a kis szánalmas mókuskerekükben és egyre jobban foszlik a remény, hogy találok egy havert aki tesz is ezekért, netán egy álom, hogy egy lányt aki utálja ezt a mókuskereket."


Mi a baj velem? Akárkinek felvetem ezt a véleményem, igazat ad és folytatja az "életét" ahogy volt. Tényleg velem van a gond és mi?


2012. júl. 28. 21:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Részemről nem vitatkozás. Sajnálom ha annak tűnt.


Amúgy én meg leszarom a te hozzászólásodat, kedves utolsó. Ha a kérdező kér meg arra, hogy ne beszélgessek mással, akkor megértem, de neked jóformán semmi közöd.

2012. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

majd ha lesz kezdőtőkéd, akkor beszélj úgy róla, mintha lenne :)

nem leszólni akarlak ,de ez nem úgy megy, ahogy te elképzeled. először is dolgozz iskola mellett, vagy végezz 2 iskolát, és megtudod, milyen lesz munka mellett ezzel hobbizni... még ahhoz is 2 élet kel nem hogy emberek, leendő alkalmazottak. tegyük fel elvégzed a szakmád, lesz egy középfokú végzettséged, és azzal hol fogsz elhelyezkedni? mennyit fogsz keresni? mennyi időd marad a hobbidra? mennyi pénzed? mennyi energiád embereket gyűjteni és őket "menedzselni".


értem én hogy fontos a lelkesedés, de csak a kidolgozott tervek után. :)

ezért nem leszólni akartalak, csupán felnyitni a szemed, hogy míg te másokat elszülsz, addig te sem vagy jobb. van akinek a saját életére sincs energiája, nemhogy új dolgokat építeni a semmiből. előbb tegyél le valamit az asztalra, utána követelj másoktól. mutasd meg, hogy nem csak beszélsz. építs egy robotot, és mutasd be nekik, vagy a tanáraidnak. értékelni fogják, és ha szerencsés vagy felfigyel rád egy tőkével rendelkező befektető. aki jobb esetben nem nyúlja le az ötleted.


harmincas:

szerintem meg pont te nem érdekelsz senkit.


31:

ott a pont.

szerintem sem veszekszünk, mert nem volt semmi anyázás, csak elmondjuk a meglátásainkat.

tudom kevesen ismerik a vita fogalmát, az egy olyan dolog, amikor valakivel nem értesz egyet, de ahelyett hogy elküldenéd az anyjába, beszélgettek, és elismered ha igazat mond.

2012. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nagyon elszakadt a téma az alapoktól :)
2012. aug. 3. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!