Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség...

Mi volt a legnagyobb őrültség amit eddig csináltál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt 1x kérdés, de kíváncsi vok.
2009. júl. 16. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
megszülettem, hát nem ez a legnagyobb őrültség?:D
2009. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka kiszöktem az erdőbe őzikéket nézni. Majdnem megevett egy megvadult kutya, majdnem elrabolt két orvvadász, és végül nem is őzöket láttam, hanem vaddisznókat:D Jó kis kaland volt, bár persze nagy őrültség. Sötét erdő, neszező állatok, holdfény... mennék megint szívesen:D
2009. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
berúgtam,és kihánytam a 3.emeleti ablakomból... másnap mehettem párkányt takarítani az alsó szomszédokhoz...
2009. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Reneszánszruhában (ilyen csilibiri díszített hosszúruha) virágokkal díszített talicskát toltam a főúton :)


Polgálmesteri hivatal elötti szőkőkútba ugrás táncikálás (ingyéé fürdő) XD


Gitárkisérettel és telefonnal a kezemben mezitláb idegenekhez odamentem.. megkérdezni, hogy vajon mennyi az idő.. :)


Megpróbáltam főzni megtanulni XD

Nagyon jól haladok :) *büszkefej*


ésés még sok-sok minden :)

jajj.. és persze az is h most ezeket leírtam ide..


r

2009. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
állítólagos "barátnőm" 9.ben (most 11.vagyok) olyan befolyásolóerővel bírt, hogy belementem, hogy kettő, akkor 12.-es fiúnak a ballagási fotóját A4-es méretben pólóra nyomtattassuk. abban járkáltunk le s fel a suliban, elég gáz volt nem is ismertek minketxD annyi h "bnőm" bátyjának osztársai vtak..xD akik akkor ezt látták és emlékezhetnek rá, azok szerencsére már elballagtak, az osztársaim... hát...azok meg tudják hogy milyen véleménnyel vagyok az egészrőlxD meg úgy elfelejtődött.. de azért ha a hülyeségek listájáról egyetlen dolgot lehetne megnemtörténtté tenni, akkor ez lenne azxD
2009. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma, éjjel pár perce megcsörgettem a barátnőmék vezetékes mobilját, de ő meg táborban van, és szórakoztam velük, elkezdik: Jó reggelt! XD Hát majdnem elröhögtem magam, akkor meg rájönnek hogy én vagyok. 2x csörgettem meg őket, mindkétszer felvették. Tervezek még 1-et, de most is rajtakapott az anyum.
2010. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!