Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felsorolnál párat a legnagyobb...

Felsorolnál párat a legnagyobb hülyeségekből, amiket csináltál eddig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A nyitott ablakon bevágtunk tanítási óra közbe egy kis kavicsot nyáron a gyerek: aúú :-) máskor meg benyomattuk a máv szigált meg dögös robi zenéket meg beordítottuk h ne hazudj ( csak a tanár beszélt, síri csönd és az a nevetés mikor beszóltunk XD mindenki röhögött ) haver tud sikítani és nyitva volt egyik általános iskolánál a torna öltöző, lányok voltak benn besikított azok meg megijedtek és azok is elkezdtek sikongatni xD 8adikos koromban majdnem levertünk egy tablót kis párnával mert ugye dobálni kell ügyeletesség közbe :D meg kivágtuk a wc kefét az emeletről... stb =)
2011. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%
én többször elloptam apukám tiltása ellenére az autót mikor nem volt otthon volt ogy ónos eső után a szomszéd kerítését toltam be vele volt hogy összetörtem.ellógtam kisebb koromban bulizni volt hogy a szomszéd lány(kertváros és szülők is jóban vannak egymással) úgy szöktünk ki olaszba 16évesen h én azt mondtam nála alszik ő azt hogy nálam.ezerszer balhéztam már feleslegesen volt ami komoly sérüléssel járt.loptam egyszer egy 4méteres óriás kígyót amit később visszavittem de addigra rendőrség mentők is kerestek ez siófokon volt a sétálón.és még nagyon nagyon sok történetem lenne és állítólag én már értelmes felnőtt vagyok 20éves jó eredményekkel rendelkező egyetemista LÁNY!:D szóval ha szülő vagy és aggódsz hát nem mondom h ne csináld mert én is aggódnék magam miatt de attól hogy ilyeneket csinál a gyerek még nem lesz ám rossz ember vagy bűnöző csak egyszerüen hülye:D majd kinövi remélem én is..és a legfontosabb hogy te semmit nem rontottál el mert az én szüleim is tök jól csináltak mindent egyszerűen én vok iylen.ha meg gyerek vagy semmiképp ne csinálj ilyeneket:d én is rosszul jártam mindig:D:D
2011. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
még annyival kiegészíteném hogy a hülye mindenképp ly..:$
2011. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Leírtam 'j'-vel a hülyét! -.-"


Egyébként pedig az, hogy megbíztam egy olyan emberben, akiről mindenki mondta, hogy ne..=/

2011. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A templom előtt koreografáltunk egy kisebb produkciót a barátaimmal Lady Gaga Love Game-re:) És a pap megtapsolt minket>.< Gondolom nem tud angolul:D
2011. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
kiszivtam egy csaj nyakát órán
2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
59%
házi egereket elengedtünk az osztályteremben. kutyaszarral bekentük a termek kilincsét. a tanár székére szuperragasztót cseppentettem:D ÉS A teájába év végén pálinkát öntöttünk:D::D JA ÉS A NEVELŐI Szoba ajtajába felejtették a kulcsot miközben bent volt pár tanár, mi pedig bezártuk a kulcsot meg eldobtuk:D:D
2011. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
39%
öö kiszöktünk orárol és az egyik barátnöm almát lopott a tanáribol pontosan 3 at xD az egyiket megettem idegen házakba csengettünk be és elszaladtunk megvertem egy srácot és ráboritottam 1 kancso vizet mert a seggemet fogdosta jah és csak 12 a srác xD véletlenül egy tanár elött káromkodtam de nagyon "csunyán" és péntekenként a barátnöimmel mindig csinálunk valamit hogy érderkesseb legyen a hétvége . Ez általában ugy folyik h vki beszol 5-6 cigánypulyának és akkor azok mondjuk elkezdenek dobálni minket meg valami ilyesmi és akkor kezdödhet a szorakozás :::)
2011. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elkezdtem énekelni Lily Allen-től a F.ck you-t az angol tanárom előtt a Londoni kiránduláson..


8.as oszt.kiránduláson az 'imádott' osztályfőnökünk szobájába becsempésztünk az osztállyal egy siklót,köv.éjszaka pedig addigra amire átjött megnézni h mindenki alszik-e kimentünk az erdőbe,Ő meg elkezdett sikítozni és kiabálni h 'ELTŰNTEK'.X'D nagyon megszívattuk szerencsétlen nőt,de amiket csinált velünk...hát visszakapta az biztos.:D


még nagyon sok volt,de több most nem jut eszembe...

2011. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

berúgtam egy ablakot. ez még nem annyira para .

krétaport tettem egy tanárom teájába. na akkor paráztam mikor nem jött utána egy hétig.:D

órán helyettesítő tanár volt, szabad foglakozás lehetett. leghátsó sorban ültem ajtó mellet. kislisszantam bnőmmel és csöngetés előtt még vissza is értünk. de a huzat bebaszta az ajtót még mielőtt visszaülhettünk volna a helyünkre.buktavolt.nem kicsi:D

eltemettem a hörcsögöm mikor meghalt. a nappaliban lévő szobanövény földjébe:D

tenniszeztem sítáborban egy külföldi áruházban.

13 évesen bevettem egy pasinak msn-en hogy egy modell ügynökségtől van. és bikiniben mutogattam magam a kamerába. felkerült a netre, de hálistennek egy rakat hacker felháborodott és segítettek nekem. a videó le lett szedve . na de akkor nagyon paráztam:D

és ez még csak a jéghegy csúcsa rengeteg hülyeséget csináltam csinálok és fogok is. de enélkül unalmas lenne az élet.:D

16/L

2011. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!