Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felsorolnál párat a legnagyobb...

Felsorolnál párat a legnagyobb hülyeségekből, amiket csináltál eddig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legjobb haverommal rájátszottunk a pletykára, hogy járunk, és az lett a vége, hogy lesmárolt a buszpályaudvaron, ahol épp az igazgató szállt le 1 buszról-.-"

13L

2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ez a válasz 74%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-18 14:51


Mond már el nekem b*zdmeg hogy 16 évesen hogy a g*cimbe szöktél ki olaszországba te nyomorult? pénzed gondolom simán volt rá ugye? meg a rendőrség se keresett mert miért is? KAMU!!!!!!! az óriáskígyóra meg csak hogy ne nézzél hülyének senkit te szer*ncsétlen hát b*zdmeg azt a kib@szott kígyót bezárják valahova meg nem hiszem hogy senkinek nem tűnik fel hogy egy óriáskígyót cipelsz ki a boltból, gondolom nem a ruhád alá dugtad te kis gyökér -.-"

bocs a trágár szavakért de nagyon feltudnak idegesíteni az ilyen idióták

2011. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam (még) semmi nagyobb baromságot.

Ez baj? :D

16F

2011. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!