Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség,...

Mi volt a legnagyobb őrültség, amit fiatalon csináltál buliból, haverokkal?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 20:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%

Hősök terén hastáncot oktattunk a túristáknak.Akkor sztritízeltek a fiúk az egyetem mellett,kerítettünk egy hivatalos rendőrségi jegyzőkönyvet arról,hogy a lápi boszorkány tiltott vegyészkedéssel felrobbantotta a kacsalábon forgó palotáját és az orkok fellázadtak.Örökbefogadtunk a bp-i állatkertbn egy durrfarkú szurcsókot.Megfürödtünk szökőkutakban.

Nem tudom,van egy pár.

2008. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Még 2 barátnőmmel éjjel az út közepén mezítláb futva azt kiabáltuk hogy ÉBRESZTŐ !!!!!!!! :D:D:D
2008. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Húú, nagyon sok volt :D Mondjuk az, amikor Székesfehérvárra mentünk és a pályaudvaron karácsonyfadíszekkel fociztunk (ez valamikor Karácsony előtt volt), meg a hajunkban is karácsonyfadíszek voltak. Minket már alapból mindenki nézett, mert hát belibeg a pályaudvarra 6 punk csaj, felállított tarajjal, és akkor még ilyen hülyék is... :D:D:D
2008. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
nekem elég nagy bolondságnak tünt mikor a plázába mikor millioan nyüzsögtek akkor barátnömmel a felfelé menö mozgolépcsön lefelé mentünk :D
2008. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az azért elég szép volt amikor 8-an beálituk a plázába a billiárdterembe, és volt köztünk 4 aki már be volt állva a piától. Azt billiárdozni akartak, és épp az ajtó mellett lett asztalunk, és ott megmutatták a "tudásukat", a dákóval szépen leverték a villanyt, tömve volt a pláza is meg a terem is, és ott már mindenki minket nézett, meg kintről is, voltak akik már megálltak megnézni, kik ezek az állatok. Aztán végülis a biztonsági őr azt kitoloncolt minket. :D Még azóta se engednek be minket, pedig már vagy fél év eltellt. Pöppet ciki volt, de neeembaj. :D
2008. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
12-en (alig ismertem őket, volt, akit egyáltalán nem) hamis vonatjeggyel Marokkóba utaztunk. 2 hónapig utazgattunk össz-vissz. 25 voltam.
2008. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Részegen, poroltó készülékkel párbajoztunk a soproni erdőben a nyolcanas években az osztrák határ közvetlen közelében. (Osztálykiránduláson)
2008. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán az,amikor tizenévesen nagyon szerelmes voltam egy fiúba,és ő is belém.Amikor elment a drágám katonának,nem bírtuk egymás nélkül sokáig,és én egy napon leutaztam a laktanyába,és (pár jó katona falazásával) benn aludtam vele egy éjszakát a laktanyába.
2008. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészen friss élmény: van egy tanárom, akinek borzalmasak az órái, szinte fizikai fájdalmat éreztünk minden egyes végigült 180 perc után. Aztán egyszer pár csoporttársammal kitaláltuk, hogy ez így nem mehet tovább, és hármasban megittunk egy lityó (!) vodkát, majd bementünk órára. Ez még nem is lett volna gond, csakhogy a tanár folyamatosan minket kérdezett fel, nekünk kellett verseket elemezni élesben, úgyhogy nagyon vicces volt a helyzet. Megoldottuk, de örök élmény marad. :)
2008. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

lássukcsak...

- 7-en egyszál pöcsben szaladozni a főutcán szombat esti vigadalom idején

- vegyvédelmi öltözékben berohanni szórakozóhelyre és érthetetlenül ordítozni

- poroltóval dark-goth köcsögöket rémisztgetni a temetőben

- rendőrautóra filccel fasztrajzolni

- rendőröket igazoltatáskor a kocsiból nem kiengedni " elnézést, nem vettem észre, hogy rossz helyen álltam" mondással

- bevásárlókocsit éjszaka közepén felcsempészni általános iskola tetejére

- magasan lévő dolgokat madzaggal összekötni másik magasan lévő dologgal és rá nejlonzacskót, papirszalagot, lufit és mindenféle baromságot kötözni ( két kémény, kémény háztető, közöttük focipálya)


egyenlőre igy nagyjából ennyi jut eszembe.

2008. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!