Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor, minek hatására érezted...

Mikor, minek hatására érezted úgy legelőször, hogy felnőtt vagy? Milyen volt az élmény?

Figyelt kérdés
felnőtt, felnőni, érett

2012. júl. 6. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem éreztem,és őszintén nem is nagyon hiányzik ez az érzés. 17/F
2012. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na basszus még én se soha : DDD de ettől függetlenül nagyon jól elvagyok ; ) minek felnőni ?!
2012. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

22 évesen, az a vicces, hogy akkor már egy éve különéltem a szüleimtől. Aznap, amikor az évfordulója volt a költözésemnek és végiggondoltam, hogy már egy éve külön élek, és mégsem haltam éhen :D Szóval amikor tudatosult, hogy képes vagyok eltartani magam.

Meg akkor szoktam érezni, amikor a gyerekkori barátnőimmel összeülünk egy üveg valami mellett, és nem arról beszélünk, hogy mekkorát buliztunk és milyen sráccal randizunk épp, hanem munkáról, családról, komoly dolgokról.

Amúgy nem rossz dolog.

24N

2012. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!