Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az osztályban néha (najó elég gyakran csúfolnak)azért mert:

1.Hiszek Istenbe

2.Elkezdtem vegetáriánus életmódot.

3.Ebből kifolyólag állatvédő vagyok ami amúgy nem zavarná őket csak mindig amikor pl. fevágotatas kenyeret esznek mondom nekik hogy azért hogy ők jól lakjanak meg kellett halnia egy szegény állatnak aki semmit nem tett ellen csupán csak létezett..

4. Nem vagyok olyan mint az osztálybéli lányok.. Nem kelletem magam miniszoknyában meg semmit takaró topokban nem jövök össze minden velem szembe jövő sráccal..

De amúgy szerintem ezek nem rossz dolgok.. Én ilyen vagyok és kész. Csak...nem értem mért nem képesek elfogadni? Mért kell ezért csúfolniuk?! A csúfolásról jut eszembe ezért is nem szeretnek:

4.Van egy lány az osztályba és szegény nem éppen szép és nem éppen él jó anyagi körülmények között.. Őt is mindig megvédem ha piszkálják..

Szerintetek tudnék csinálni valamit hogy nem szekáljanak? (Amúgy egy barátnőm van de ő legalább tényleg a barátom)


2012. jún. 20. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
12L
2012. jún. 20. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kéne másokra erőltetni a vallásod és az igazat megvallva engem is kvára zavarna ha beleszólnál abba hogy mit eszek...
2012. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy elég idegesítő szokásom de nem igazán tudom magam olyankor visszafogni.. Erről már próbálok mióta leszokni de nem megy..:/
2012. jún. 20. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
ismertem egy vegetáriánust. nem evett húst. nem b@szogatott azzal, hogy mit eszek, tudta, hogy úgysem váltja meg vele a világot. elég jó barátok voltunk.
2012. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is tisztába vagyok vele csak.. nem tudom megállni hogy ne szóljak.. És a kérdés amúgy eredetileg az lenne hogy mit csináljak hogy ne csúfoljanak? (azon kivül persze hogy fejezzem be az ilyen beszólásokat hogy egy állatnak kellet ezért meghalnia stb)
2012. jún. 20. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
az lenne a legfontosabb, hogy ezeket a beszólásokat mellőzd, ahogy az előbb is írtad.. mert baromira unalmas téma az, hogy azért halt meg ,hogy te jóllakj, stb.. ez a természet rendje, ha azért ölsz meg valamit , hogy megedd, nem baj ezt fogja már fel mindenki..xd amúgy meg ha ez már megvan és még mindig cseszegetnek, akkor egyszerűen ne foglalkozz velük, sajnáld le őket, vagy röhögj rajtuk.. legalább egy barátod van, akkor már nem vagy egyedül..
2012. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: Ezért csúfolnak?Meglátszik hogy mekkora IQ szintjük van...Tehát szerintük ez a tökéletes rendszer a Földön amit életnek nevezünk magától csak úgy létrejött?Minden annyira tökéletes hogy az már hihetetlen,valakinek létre kellett hoznia ezt a világot olyan nincs hogy a semmiből létrejöjjön valami.De még olyan sincs hogy a valamiből létrejöjjön egy tökéletes rendszer.Ha a zsebóra alkatrészeit beteszed egy dobozba és elkezded rázni soha nem fog zsebórává "alakulni" ahhoz valakinek össze kell szerelnie az alkatrészeket


2-3: Vegetáriánus életmód...Én is állatbarát vagyok,még egy hangyát se tudnék megölni(persze szidom hogyha megcsíp :D) de sosem lennék vegetáriánus több okból kifolyólag:

-Mint az egyik előttem lévő kommentelő is megírta,nem váltanám meg azzal a világot

-Az embereknek szerintem szükségük van húsra,nem egészséges az ha állandóan csak vegetálunk

-Nem hiszem hogy például az oroszlánok örömmel fogadnák a hírt hogy na most nekik is át kéne térniük a vegetáriánus életmódra.Most nem mindegy hogy az oroszlán eszi meg a többi állatot vagy mi?Ha az emberiség vegetáriánussá válna attól még ugyanúgy vadászná a többi ragadozó az állatokat.Ez van ilyen világban élünk


4: Hát igen,akik nem ribancoskodnak azokat kiközösítik,ne foglalkozz velük


5: Jól teszed hogy megvéded őt csak így tovább


Nem tudsz ezekkel az emberekkel mit tenni.Ők mindig is ilyenek maradnak

2012. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!