Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Utálom magamat. Nincs semmi amit szeretnék magamon és bűntudatom van ha eszek. Ma összesen egy fél zsömlét ettem.. Mert tudom magamról hogy kövér vagyok.(155cm 56-57kg) Annyira rossz érzés hogy folyton azt nézem hogy rajtam mi mennyire rossz máson meg mennyire jó.. Mit tegyek ez ellen. Hogy tudnám növelni az önbizalmamat
2012. jún. 13. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*?
2012. jún. 13. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ez a mennyiségű felesleg olyan elkeserítő lenne. Mozogni többet ér, mindenféle diétánál. Ha nem eszel, még rosszabb lesz az egészséged, mint gondolnád. Nemhogy javulna...


Ha kell mozgópartner, aki értékeli azt, aki vagy, írj privit bátran! Én mindenkiben találok valami szerethetőt! :) ez garantált! Aztán még megmutatnám az önbizalomhiány leküzdésére az én általam ismert módot is.

2012. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mozgok is közben egy hete elkezdtem aerobikozni.:) szoktam cardio edzéseket is csinálni minden félét. Rubint Rékától is ki próbáltam már néhány videót. Tehát szoktam sportolni is.
2012. jún. 13. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor nem aggódnék miattad. :) jó úton vagy, hogy legyen saját önbizalmad, amit magadra építesz. :)


Ennek ellenére, ha kell valaki, szólj bátran. :)

2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem igazán úgy érzem hogy valaha is lesz önbizalmam.. Elég sok minden miatt, ha akarod üzibe elmondom:)
2012. jún. 13. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Flörtölj pasikkal. Hidd el azon lesznek, hogy meggyőzzenek te vagy a legszebb kis virágszál a réten.
2012. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!