Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önző volnék? (Kérdésed túl...

Önző volnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nemrégiben sikerült megválnom pár már fölössé vált holmimtól ezáltal szert tettem némi pénzre, amit félreraktam, hogy fedezzem belőle a ballagási, osztálykirándulási költségeim egy részét. Ezzel baj nem lenne ám édesapám most vesztette el a munkahelyét, s több rokonom úgy látja a szüleim kezébe kellene adnom az összeget.

Ti mit gondoltok? Önzés magamra fordítanom a pénzt vagy ezzel ugyanoda lyukadok ki, mintha tőlük követelném a jelenleg anyagilag megterhelő plusz kiadásokat?



2012. jún. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanra költenéd amit úgyis ki kell fizeni. Annak semmi értelme, ha te most odaadod a pénzt, aztán utána ők visszadják neked
2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy időt nyernek vele a szüleid, aztán ha lesz pénzük visszakapod, de az is benne van a pakliban hogy nem. Én odaadnám, mert próbálok bízni, de valójában ezzel a naivitással szoktam megszívni.
2012. jún. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a rokonok ebbe minek szólnak bele? Az untig elég, ha arra figyelsz, hogy a szüleidnek mennyire van rá szüksége, vagy kérik-e tőled egyáltalán. Ha úgy érzed, hogy oda kellene adnod vagy segíteni szeretnél, akkor add. Dehát ez a 'több rokon' nem értem minek avatkozik ilyen kényes dologba.
2012. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha odaadod, akkor is ki kell fizetni a ballagást, és ha odaadod nekik a pénzt, akkor tőlük kell visszakérned, tehát tökm1
2012. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!