Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legfőképp emonacionális...

Rocker Cica kérdése:

Legfőképp emonacionális nézeteket valló emberektől kérdezem. Mi a tököm jó abban hogy felvagdossák az emósok az ereiket?

Figyelt kérdés
Ezt csak feltűnésből csinálják vagy valami konkrét céluk van azzal,hogy öngyilkosok akarnak lenni?? O.o
2012. jún. 15. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
azért csinálják mert a lelki fájdalmukat nem bírják elviselni és kifejezni és testileg is ártanak maguknak. tudom szégyen de amikor tini voltam akkor körzővel magamba véstem a szerelmem nevét mert annyira fájt h húzta az agyam és nem lehetett enyém. sztem ezt a hormonok is teszik vagy nem tudom de utólag visszagondolva nem is értem miért csináltam , sztem tleg a hormonok is felerősítik az érzelmi ingadozást....
2012. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb ilyennek az a baja hogy nincs baja semmi bajuk nincs az életben ezért csinálnak maguknak az ember az aki problémákat keres h megoldhassa őket mégha mindezt tudat alatt teszi is. ők így csinálnak problémát maguknak
2012. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiniként én is összevagdostam magam egyszer, bár nem voltam emo, csak elegem lett az életemből, de legfőképpen magamból. Nem voltak barátaim, a szüleim utáltak (akkor úgy éreztem), meg kellett felelnem mindenkinek, ezért úgy döntöttem, elég volt. Csak végül egy arra járó fickó kórházba vitt.

Az emók meg ilyen gagyi módszerrel próbálják felhívni magukra a figyelmet, kb. olyan, mintha a mártírhalált majmolnák. Valamiért nagyon szeretik sajnálni magukat.

2012. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emókat én sem értem DE én is próbáltam vagdosni magam. Úgy éreztem senkim sincs, családi problémák voltak, nem tudtam megosztani senkivel. Sok volt egyszerre. Akkor megfogadtam hogy soha többé nem teszem meg, ehhez tartom is magam.
2012. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor felvagdossák magukat, a lelki problémáik nem bántják őket annyira.
2012. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!