Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beugrasz egy tesztre, hogy...

Beugrasz egy tesztre, hogy megismerd magadat;D?

Figyelt kérdés

Amint összegyűlt jó pár komment, elárulom, mi, mit jelent.

(aki ismeri esetleg ezt a tesztet arra kérem, ne rulja el a "megfejtéseket", de lője le a lényeget senkinek sem)

A teszt során ne felszínes dolgokra gondoljunk, koncentráljunk minél jobban az éréseinkre, akkor lesz eredményes a teszt. pl: ne azt írd, hogy: mert szőrös..hanem valami érzelmesebb, belső tulajdoságot


1. Írd le, hogy mi a kedvenc színed, és miért. Minimum 3 ok, amiért ez a kedvenced, minél több, annál jobb.


2. Írd le, a kedvenc állatodat, és miért ő a kedvenced. minimum 3. maximum nincs megszabva.


3. Írd le, melyik a kedvenc "halmazállapotod", fajtád a vízből. pl: jé,eső,tó,vízesés,cseppek stb..Bármi amit nagyon szeretsz. Ide is minimum 3 jellemző és maximum nincsen megadva.


(Ne felejtsd, gondolkodj el picit rajta, miért szereted az annyira, milyen hatással van rád.)


Sikeres tesztet!!:D:D



2012. jún. 9. 12:11
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Igen, ez már egy jobb eredmény lett:D

Hát igen ezek azok a dolgok amiket mindennapjainkban érzelemből választunk és így jellemez minket.

-Kedvenc szín: amiért a kedvencünk azt keressük a nagy ő-ben..

-Kedvenc állat: amelyik állatot választjuk, azt valószínűleg azért tesszük mert a legközelebb ő áll hozzánk, a mi személyiségünkhöz, tehát kijön a személyiségünk is

-kedvenc vízfajta:ki ne szeretné az eső,tó,vízesés,forrás,jég,hó egyikét..így jön ki a harmadik


Egyébként nem netről szedtem a tesztet, pár napja egy barátnőm mutatta a tesztet. Gondoltam kiírom, másnak is beválik e. És most fejből nem ugrik be, de ha eszembe jut még ilyesmi teszt akkor szólok..anno sok ilyen tesztel foglalkoztam, mert érdekel..Ha eszembe jut egy, jelentkezek:)

2012. jún. 9. 20:56
 32/46 anonim ***** válasza:

Hogy hiteles legyen, nem olvastam el semmilyen választ, így képem nincs, bocs, ha baoromságot írok :D


-lila: fenséges, egyszerű, nyugtató

- kutya: hűséges, önzetlen, kitartó, azokért, akket seret, a tűzbe menne

- eső: elrejt, melankólikus, megnyugtató, vigasztal

2012. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Nem baromság, ez egy sikeres teszt ha igaz rád persze:D

A megoldás a 3. oldalon van:)

2012. jún. 9. 21:59
 34/46 anonim ***** válasza:
Am én emlékszek egy olyanra ahol elkellet képzelni egy erdőt,és kérdezték,hogy van-e benne fény,vagy sötét és ez is jelképez valamit.Meg,hogy szeretem-e a forrócsokit és hányszor iszok egy héten vagy valami ilyesmi és ez jelképezte a párkapcsolatot,szinte ugyan olyan mint ez.
2012. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
hmm..ezt sajnos nem ismerem, de érdekesen hangzik:D
2012. jún. 10. 13:41
 36/46 anonim válasza:

Kék: passz, világ életemben szerettem a kéket.

Kutya: hűséges, megbízható ó és ha befogadsz egy éhező ebet nem harap meg - nem úgy mint az ember.. vigyáz rád, szeret téged.

Eső. Szeretek sírni ha esik mert nem látják könnyeimet. A leeső vízcseppek reinkarnálódnak, ujjak születnek belőle. Ha esik, a legtöbb esetben az esőt követően szivárvány lesz. Jó az esőben csókolózni..:$

18/L

2012. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

1. zöld

2. macska

3. vízesés


A jellemzőket megjegyeztem :D

2012. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

1. Égszínkék

Mert az eget juttatatja eszembe, ami számomra a békét, a szabadságot, a nyugalmat és a végtelent szimbolizálja.


2. Macska

Kecses és nőies. A kiscicák a legaranyosabbak, mikor dorombolnak és dörzsölődnek. és olyan puhák! :)


3. Folyékony

Méghozzá egy végtelen, nyugodt, azúrkék tenger.

2012. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Üdv.

1. talán a türkiz. megnyugtat,kicsit bohókás,és nem a hétköznapi.. mint a piros,vagy a sárga.


2.nem nagyon van,de talán a macskám. nagyon ragaszkodom hozzá,mindent megérez velem kapcsolatban,nagyon szeret engem (érthetetlen módon),és mikor megkaptam,nagyon sokat segített abban,hogy átvészeljek egy elég nagy gyerekkori traumát.


3.hó. imádom a hideget,imádom ahogy esik,annyira szép. olyan boldogságot tud nekem okozni,hogy el sem tudom mondani. olyan jó látni mikor esik a hó és fehérbe borul minden.. főleg este,amikor felnézel az utcán az égre és esik a sok hópehely.. gyönyörű.

2012. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Itt mennyien szeretik a cicákat:D

Egyébként nekem is van, szeretem is nagyon:)

2012. jún. 14. 16:14
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!