Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beugrasz egy tesztre, hogy...

Beugrasz egy tesztre, hogy megismerd magadat;D?

Figyelt kérdés

Amint összegyűlt jó pár komment, elárulom, mi, mit jelent.

(aki ismeri esetleg ezt a tesztet arra kérem, ne rulja el a "megfejtéseket", de lője le a lényeget senkinek sem)

A teszt során ne felszínes dolgokra gondoljunk, koncentráljunk minél jobban az éréseinkre, akkor lesz eredményes a teszt. pl: ne azt írd, hogy: mert szőrös..hanem valami érzelmesebb, belső tulajdoságot


1. Írd le, hogy mi a kedvenc színed, és miért. Minimum 3 ok, amiért ez a kedvenced, minél több, annál jobb.


2. Írd le, a kedvenc állatodat, és miért ő a kedvenced. minimum 3. maximum nincs megszabva.


3. Írd le, melyik a kedvenc "halmazállapotod", fajtád a vízből. pl: jé,eső,tó,vízesés,cseppek stb..Bármi amit nagyon szeretsz. Ide is minimum 3 jellemző és maximum nincsen megadva.


(Ne felejtsd, gondolkodj el picit rajta, miért szereted az annyira, milyen hatással van rád.)


Sikeres tesztet!!:D:D



2012. jún. 9. 12:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

1. Fekete: Nyugtató, erős, egyszerű mégis elvont.

2. Kígyó: Gyors, vonzó, rejtelmes, a tudást szimbolizálja.

3. Eső: Nyugtató, tisztító, éltető, energiával tölt fel.

2012. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
"Írd le, melyik a kedvenc "halmazállapotod", fajtád a vízből."...FAJTÁD..azt is odaírta:D..hogy egyesek csak a kötekedéssel tudnak törődni, nemhogy inkább a tesztel foglalkoznának...
2012. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Kedvenc színem:Elsősorban a zöld,szeretem ahogy a tájak zöldben úsznak,természetes szín,szerencsés szín,ha nem lenne zöld szín akkor szürke lenne minden

piros, mert olyan szép szín,benne van a zászlónkban,azért mert romantikus vagyok,a piros általában melegséget közvetít

Kedvenc állatom:A kedven állatom a bika, ahogy kinéz, erős,kitartó,puszta erő lakozik benne,magabiztos

Halmazállapotom:tó,tenger egyszerűen imádok úszni,imádok könnyűbuvárkodni, szeretem ahogy picit sulytalanná tesz,tengernél szeretek ugyanúgy úszni,szeretem nézni a halakat a víz alatti tájat (meg a csajok bugyiját ) :)

A halmazállapotnál szeretem a havat is mikor szépen sűrün szállingózik,ahogy hallom hogy benne lépkedek,eszembe jutnak a gyermekkori szánkózások és hógolyózások,meg az hogy az egyik volt barátnőmmel a havazásban szeretgettük egymást a hideg ellenére is.

2012. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Mindenkitől elnézést kérek aki eddig várt, nem eddig akartam elhúzni a választ, csak nem voltam gépközelben. Azoktól meg főleg elnézést kérek, akik üzenetet küldtek, de remélem a megfejtés elég elégtétel lesz nekik:)


A teszt lényege:


1. Kedvenc szín:

Ilyennek képzeled el, ilyennek akarod a nagy őt.


2.Kedvenc állat:

Ilyen vagy te, a saját személyiségedet írtad le.


3. Kedvenc vízhez kapcsolódó fajta:

Ilyennek akarod kapcsolatotokban a vágyat, a sex-et jellemzi.


Mint már mondtam, annak jött ki teljesen jól a teszt aki nem volt rest jól magába nézni és belső tulajdonságokat is írni:)

(Esetleg ha akarjátok megírhatjátok, rátok igaz-e illetv ha igen, melyik rész.)


És még egyszer elnézést kérek mindenkitől:)

2012. jún. 9. 20:17
 25/46 anonim válasza:

óó..köszönöm szépen:D:D

Igen, teljesen igaz rám minden. Tetszett a teszt, köszönöm, hogy feltöltötted:)

2012. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Nincs mit:) Akkor nem csak nekem vált be:D
2012. jún. 9. 20:27
 27/46 anonim ***** válasza:

Lila: Mély, ritka, nem feltűnő, de annál karakteresebb szín.

Veréb: Pici, rugalmas, dinamikus, ingyenélő, és gyors.

Gőz: (pára) Mindenütt ottvan, de senki nem látja. Bármikor használhatná valaki, ha tudná a kicsapolásához vezető utat.


teljesen korrekt a végeredmény! :)

2012. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Van még más teszt is a tarsolyodban? :) Vagy tudsz egy jó oldalt, ahol sok ehhez hasonló van?
2012. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Hmm,nem rossz :D
2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3.válaszoló és mielőtt még megérkezett a válasz a tesztfeladatra,megcsináltam még egyszer,és most már az érzéseimet irtam bele,most,hogy megtudtam a jelentésüket teljesen lesokkolt,mert nagyon igaz.Ime az átdolgozott verzió,ami már szerintem nem olyan felszines

1.-fekete-mindig is szerettem a feketét,erőssebbé teszi az embert,én legalábbis azt érzem,olyan megfejthetetlen,sok minden köt hozzá.kiszámithatatlanság,erő,bátorság,fájdalom,elegancia,félelem,minden benne van,ami kell,és mégis olyan ismeretlen,mindenki fél a sötéttől,én is és még is a fekete vonz,a sötét kiláthatatlansága,amely rabul ejt.


2.A ló- számomra a szabadságot jelképezi,látod a szemében mit érez irántad,kőtődés,szeretet,Csapatmunka,együtt vagytok,és vágtatott szabadon.

3.Eső-megnyugtató,vágyat ébreszt bennem és hiányt,megvadit,legszivesebben kiszaladnák és csak álnák,várnám,hogy elázzak,várnám,hogy valaki oda jöjjön és átöleljen,az akiért mindent odaadnák...

Hát ez komolyan igaz...

2012. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!