Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beugrasz egy tesztre, hogy...

Beugrasz egy tesztre, hogy megismerd magadat;D?

Figyelt kérdés

Amint összegyűlt jó pár komment, elárulom, mi, mit jelent.

(aki ismeri esetleg ezt a tesztet arra kérem, ne rulja el a "megfejtéseket", de lője le a lényeget senkinek sem)

A teszt során ne felszínes dolgokra gondoljunk, koncentráljunk minél jobban az éréseinkre, akkor lesz eredményes a teszt. pl: ne azt írd, hogy: mert szőrös..hanem valami érzelmesebb, belső tulajdoságot


1. Írd le, hogy mi a kedvenc színed, és miért. Minimum 3 ok, amiért ez a kedvenced, minél több, annál jobb.


2. Írd le, a kedvenc állatodat, és miért ő a kedvenced. minimum 3. maximum nincs megszabva.


3. Írd le, melyik a kedvenc "halmazállapotod", fajtád a vízből. pl: jé,eső,tó,vízesés,cseppek stb..Bármi amit nagyon szeretsz. Ide is minimum 3 jellemző és maximum nincsen megadva.


(Ne felejtsd, gondolkodj el picit rajta, miért szereted az annyira, milyen hatással van rád.)


Sikeres tesztet!!:D:D



2012. jún. 9. 12:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
jó akkor intézzük el hogy csak a második oldalon láccóggyon. amugy én ugycsináltam hogy először kitöltöttem, és csak aztán tekertem le, mert azt hittem már kiirtad a megoldásokat. szerintem aki nem akarja magának elcsesznni az igy csinájja. a többi meg kitérdekel?:D
2012. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Jó 3 kérdés! :) (nem ismerem a "teszted", de mindenesetre már most pozitív véleménnyel vagyok róla! :) aki ezt a 3 dolgot elmondja magáról, arról sokat meglehet tudni. :)) )
2012. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Az ugye nem baj,hogy papirra irtam le és nem itt?
2012. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

16:55 77%-os válaszoló

Igen, jó teszt:D Én is meglepődtem ,hogy mennyire igaz rám amikor kijött az eredmény:D Csak ahhoz jól kell kitölteni persze, nem általános dolgokat kell írni, hanem mint azt már említettem, figyelni kell, hogy milyen érzelmeket vált ki:D

17:13 83%-os válaszoló

Nem, nem gond..Már jelezte egy előtted kommentelő is, hogy nem írta le:D

(Egyébként nem kell tartani, nem derül senkiről sem ki, hogy ő ki..a kommentjeivel csak érdekesebbé tudja tenni a "kérdést"...De természetesen az sem gond, ha nem írjátok le:) )

És már egy előtte 2-szer is kommentelőnek üzenem hogy:

Nem írnám ki ide a választ, mert van aki kommentelés előtt belelapozgat az előtte lévők üzeneteibe, így akaratlanul is rábukkanhat a megfejtésre, így már nem lesz ez "teszt" számára.

2012. jún. 9. 17:28
 15/46 anonim ***** válasza:

1. halványrózsaszín - mert vidám, világos, más színekkel keverve elegáns vagy komoly is lehet, de bizonyos színekkel pedig ilyen túláradóan jókedvű.


2. az afrikai szürkepapagáj - mert nagyon intelligens madár, nagyon szép is.


3. tó vagy medence álló vize, ha hűvös egy forró nyári napon, üde,. frissítő, kellemes.

2012. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Mikor irod ki?
2012. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
okéoké de mégis mikor akarod kiirni? mindig ottlesz hogy valaki beleolvas ésakkor jajnekimárnemjó.. bakki akinek van esze nemolvassa el a megoldást:DDD
2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:

-Világoskék: természetes, felvidító, elgondolkodtató, őszinte szín

-Kutya: hűséges, legjobb barát, a legrosszabb helyzetben is velünk van, felvidító, megértő, odaadó

-Tó: megnyugtató, jó érzéssel tölt el, nyugodt, meghitt

2012. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:

Egyébként a kérdezővel értek egyet a megoldás kiírásával kapcsolatban. Pl. énis beleolvasgattam a válaszokba, mert érdekelt mi a reakciója a többieknek, úgyhogy köszönöm kedves kérdező. Egyébként meg nem hiszem, hogy ez a nap csúcspontja és nem lehetne tőle aludni, szóval ha valakinek nagyon kellene a válasz akkor majd holnap fellép reggel.(Mert gondolom akkor azért már ki akarod írni a választ, kedves kérdező)

Kíváncsian várom az eredményt:)))

2012. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de a víz halmazállapotai miért a "jég, eső, tó, vízesés, cseppek"?


tudtommal 3 van, és ezek a "gáz, folyékony, és szilárd"

2012. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!