Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszélgetünk? Van kedved...

Beszélgetünk? Van kedved ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az unalom az oka mindennek. Ha gondolod írj :)
2012. jún. 5. 20:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Egyértelmű. Jó is ha van "biztos" támasza az embernek. :)
2012. jún. 5. 21:22
 22/30 anonim ***** válasza:
hát nem árt, bár most ami nagyobb probléma volt nálam az az hogy elkerüljem a pótvizsgát. de hát azt is sikerült úgyhogy komolyabb akadály nélkül várhatom végre a nyarat :D
2012. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Naaah.. az tök jó :D Mondjuk nekem ilyennel sosincs gondom.. kivéve matekból ... sík hülye vagyok belőle.. :s
2012. jún. 5. 21:56
 24/30 anonim ***** válasza:
ismerős, nekem is a matek volt necces:D bár ez nálam rendszeres minden év végén, de eddig mindig sikerült megúsznom a bukást. többnyire van 1 témakör amit tudok, és az megment de jövőre érettségin ez nem hiszem h elég lesz :D
2012. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
teljesen ugyan így vagyok vele.. és az érettségi miatt egyáltalán nem is parázok..mert tudom hogy minden meglesz.. a matek kivételével xd .. ott elvérzek :)
2012. jún. 5. 22:06
 26/30 anonim ***** válasza:
én szerintem matekból vmi ismerőst megkérek hogy készítsen fel érettségire, mert önerőből esélytelen , és az órai aktivitásom sem sokat segít:D bár az tény hogy a későbbiekben nem sok szükségem lesz a matekra de hát érettségitantárgy :S de durva belegondolni hogy már csak 1 év és otthagyom a sulit (ha nem jön közbe semmi:D), abba meg még durvább hogy jövőhét csütörtöktől meg már nyári szünet. év elején még fogtam a fejem hogy hogy fogom kibírni de olyan gyorsan elment mintha pár hónapja kezdődött volna :D
2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Igen igen.. és mennyi minden történt ezidő alatt. :) Remélem jövőre is ilyen gyorsan elmegy.. és a matek meglesz egy kettes. Utána már jobban örülnék h lehetne menni dolgozni..de sajnos még kell vmi szakma.

Te mit fogsz tanulni?

2012. jún. 5. 22:23
 28/30 anonim ***** válasza:

pszichológia irányába megyek tovább, de mivel fősulira egyetemre pontszámmal nem hiszem hogy sok esélyem van bejutni, elvileg már megvan hogy ebben az irányban amerre akarok menni vmi pár éves képzésre elmegyek, onnan már kapok melót ahonnan elvileg lehet h beiskoláznak:)


+ugye ez alatt maradnak az alkalmi melók, és egyre több időt áldozok pár hobbimnak, mert 1-2ben mondják hogy lehet jövőm :D


én is remélem hogy a következő év is ugyanígy eltelik bár eleve ez az évem jóval szerencsésebb mint az előző ( mármint nem tanévre gondolva de a 2011es évem minden tekintetben durva volt :S )


te milyen irányba fogsz tovább tanulni?

2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én is szivesen duncsizok!
2019. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hozzánk közel a balcsi egy köpésre,csönge vas megye😌,de new york cityt jobban szeretem
2019. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!